Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyobb túlsúly mellett mi...

Nagyobb túlsúly mellett mi számít ideális hízásnak a 21-22 héten és majd utána?

Figyelt kérdés
A dokim nem igazán mondta hogy mi lenne az ideális súlygyarapodás az esetemben, és a neten is csak az össz felszedett súlyra találok utasítást de igyekszem azért kontrollálni a dolgokat. Eddig (21het) még egy picivel a kiindulási súlyom alatt vagyok, de ahogy látom mintha kezdene felfelé araszolni a mérleg. Meddig normális ez? Heti 0.3kilo lehet???

szept. 2. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom mi számít nagyobb túlsúlynak.

Én 78kilóval kezdtem mind a 2 terhességemet. Az elsőnél 30.hétig tartottam a 78kg-t, majd az utólsó 10 hétben jött fel 6kg.

Másodiknál 36hetesen is 78 kg voltam. Szülés napján 81-et mértünk. Tehát 3kg.


Én nem diétáztam, nem tettem érte különösebben semmit.

Vagyis annyit, hogy míg terhességek elött 8 órát ültem az irodában, addig terhesen az elsőnél pont felújítottunk és sokat besegítettem, a másodiknál meg ott volt a 2 éves nagyobbik.

szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
En 65 el kezdtem kb :). A doki azt mondta ne legyen tobb 12 kilonal mert az fajasgyengeseget eredmenyez majd szulesnel. Most vagyok 27 hetes es meg van a plusz 10 kilo :). Ebbol 4 kilo 1 honap alatt szaladt fel. Nem aggodom. Bizok benne hogy majd ahogy jott ugy megy :D
szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

#8 én sem voltam/vagyok hányós. Szimplán nem kell S voltam soha nagy evő és most sem lettem az. Pedig még csak undort sem érzek semmi szagra vagy kajára. Egyszerűen csak nem kívánok semmit. 1-2 falat és azt érzem tele vagyok. Meg első trimeszterben volt "nagyobb ingadozás súlyban" (nagyobb = 82-86,6kg között), aztán azóta ez maradt a 84kg +-0,4.

Nem tudom mennyire játszik pl közbe hogy valószínű nálam az elhízás oka a fogamzásgátló volt és abbahagytam mikor babát szerettünk volna.

szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!