Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az ideális kismama?

Milyen az ideális kismama?

Figyelt kérdés
Annyi posztot olvastam hogy mennyit kell híznia/fogynia egy nőnek terhesség alatt, lehetőleg dolgozik, aktív életet él, elvégzi a házi munkát és még mindezek mellett túl sem terheli magát (ezt nem tudom hogy csinálja 😅). Igazából kíváncsi lennék hogy szerintetek milyen is ideálisan.

aug. 10. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ideálisan túléli és egészséges gyereket szül minimális anyai sérüléssel.

Nekem ez nem sikerült, csak a túlélés.

aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem megy a környezete agyára, és egészségesen él.
aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nincs belebolondulva a kismamaságába, a helyén kezeli a dolgot.
aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Aki tudja, azt kerüld el nagyon messzire. Kb. te is ezt írtad.
aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhes
aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a tökéletes, aki megtalálja a számára tökéletes kismamaságot. Olyan, mint a tökéletes élet, magad útját kell megtaláljad.

Amúgy ezen kívül azért lehet mondani, hogy szélsőségektől mentes. Nem dolgozik napi 16 órát, de nem is fetreng a kanapén 16 órát. Nem eszik napi 6000 kalóriát de nem is csak 600at stb.

aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 🤍
aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy ideális. Hát nyilván pia, drog, cigi, mérgező dolgok kilőve. Ha nem megy akkor segítséggel, kínok között, de valahogyan meg kell tőlük szabadulni. Enni szerintem annyit lehet amennyi jól esik. Dolgozni annyit, amennyit a kismama elbír. Sok minden múlik a genetikán is. Vannak akik minden percét kiélvezik és csak erről tudnak áradozni. Vannak akiknek egy rossz álom az egész várandósság és ezt a részt szívesen kihagynák a szülővé válásból. Van akinek meg tökmindegy mert ugyanúgy érzi magát mint nem terhesen, csak nő a hasa és igazából fel sem fogja mi történik vele pontosan. Az előzmények és a környezetünk sem egyforma. Akit váratlanul érint, még ha örül is neki sem biztos, hogy úgy fogja végigvinni mint egy évek óta gyermekre váró kismama. Nem vagyunk egyformák, de ettől még mindannyian egy csodálatos dolgot viszünk véghez ! ❤️
aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van aki 2szer 3szor annyit zabál és uszik a zsírban, ezt nem szabad. Persze meg se mozdulnak.
aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kinek. Én még most, mindenórásan is csinálom a lakásfelújítást. Nem rég festettem ki a gyerekem szobáját, összeraktam a bútorait, emeltem, létráztam, mindent, ami kell hozzá.

Senki szerint nem ideális, kivéve a gyerekemet, aki eközben tök jól elvan a hasamban és egy szép kuckóban fog lakni, nem egy lepusztultban.

A helyzet az, hogy engem az egyetlen gyerekem véleménye jobban érdekel, mint a másik pármilliárd emberé😘

aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!