Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyobb túlsúly mellett mi...

Nagyobb túlsúly mellett mi számít ideális hízásnak a 21-22 héten és majd utána?

Figyelt kérdés
A dokim nem igazán mondta hogy mi lenne az ideális súlygyarapodás az esetemben, és a neten is csak az össz felszedett súlyra találok utasítást de igyekszem azért kontrollálni a dolgokat. Eddig (21het) még egy picivel a kiindulási súlyom alatt vagyok, de ahogy látom mintha kezdene felfelé araszolni a mérleg. Meddig normális ez? Heti 0.3kilo lehet???

szept. 2. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúllyal az jó, hogy a kiindulási súly körül vagy.

Viszont nagyon egyéni a hízás üteme, valaki az utolsó hónapban már semmit sem hízik hiába hizik még a baba, rám az utolsó hónapban 4 kg jött fel úgy, hogy 36 hetesen tartottam +4 kilónál, szóval egyéni. Egyébként 24 hetesen még induló súlyomnál voltam, utána volt mikor semmit se híztam, máskor hirtelen 2 kilót.

szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ezek szerint akkor még nem nyugodhatok meg hogy megfelelő a beállított életmód, még jó lenne tartani a súlyom egy darabig (ha tudom). Sebaj a baba egészségéért mindent!
szept. 2. 10:51
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Nagy túl súllyal 0 kg a normális hízás.
szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 értelem szerűen nem a saját zsírom hízlalására gondoltam hanem arra hogy mennyi súlytöbblet (nem zsír!) jöhet fel a terhesség miatt az adott időszakban. (Ebből tudom hogy a teljes terhesség alatt összesen 5-7 kiló, csak én szeretem útközben is megnézni hogy hogyan állok egy feladattal hogy szükség esetén korrigálhassak)
szept. 2. 11:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 80 kgval kezdtem, félidősen kezdett valami megindulni, addig semmi, pedig nőtt a hasam. Végén 10kg volt, ami szülés után 2 héttel teljesen eltűnt, tehát minden, ami a babával jött, távozott is.
szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Semennyi. Miel diétásan kell étkezni, ezért zsírból fogynod kell.
szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 azt megkérdezhetem hogy milyen ütemben "jött fel" a 10? Neked is kicsi össze -vissza van hogy semmi máskor hirtelen több?
szept. 2. 12:45
 8/13 anonim válasza:
100%

Szia. Én 84.6kg kezdtem 168cm, tehát igen csak túlsúlyos. 33. heten voltam 84,2 kg. Bár én örülök neki hogy nem hoztam, de mindig megkapom a kérdést hogy beteg vagyok e vagy van e valami oka H nem híztam. De én pl alapból nem az a falòs típus vagyok, alig megy le pár falat. Főleg így a végén, a gyomrom nyomodik és a gyomoreges is kikeszit.


Ui: tudom helyesírás, de nincs energiám minden szót kijavitgatni amit a telefon atír. :)

szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 nem zavar a helyesírás, köszi a választ. Hát nekem sajnos van diéta, de kihagytam a hányást és rosszulléteket így nem sok ment le az elején 🙁. Maradt az hogy próbálok a legjobb tudásom szerint figyelni a mozgásra és a diétára, de félek így sem maradok az eredeti súlyomon.
szept. 2. 13:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a nagy túlsúly, de 65tel estem teherbe elsőnél és most másodiknál 77tel. IR-es vagyok és ha megdöglöttem sem mentek le a kilók hiába a diéta meg a mozgás. Mire kaptam rá gyógyszert meg terhes lettem. Most 17-18 hetes vagyok és +2kg jött fel. Cukorterhelés jó lett most terhesen, de azért figyelek mit eszek. Remélem 7 kg-nál többet nem szedek fel.
szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!