Mire szamitsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem várt után 2 nappal vérből 14 HCG-t mutattak ki, ekkortol volt - főleg mozgás után - nagyon enyhe, pecsételős barnázásom(mai napig is).


3 nap múlva vizeletből 25-ös teszt nagyon halvany pozitivat mutatott és a digitális Clearblue is pozitivat mutatott (1-2 hetesnek).


Szerintetek minden rendben?



szept. 1. 10:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de akkor is kémiai, ha növekedett a HCG 14-ről 25+ra(otthoni teszt ugye efelett mutatta ki)?
szept. 1. 19:59
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a lényeg 2 nap alatt duplázódik e. Ha nem akkor az rossz jel.
szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vérvétel mutat pontosat.
szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%

A hcg teszt nem alkalmas hcg szint meghatározásra....254 volt vérből a hcg tesztem meg galvány volt, bár egyértelmű. A vizeletbe kevesebb mennyiség jut, mint amit vérből mutat. Egy pohárral több víz vagy más étel is befolyásolja a vizelet koncentráltságát így az elején a hcg teszt is halványka lehet. De ez csak mensiig. Ahogy elmarad a mensi már határozottak a hcg tesztek.


Tesztekkel úgy tudaz kicsit viszonyítani, ha 10-es tesztet csinálsz és kétnaponta láthatóan erősödnek, akkor növekszik jól.


Viszont van akinek magas hcg mellett is üres petezsákja lesz.


Egy biztos, az első teszt után egy héten belül halványból erős pozinak kell lennie. Mensi késéskor már nem szoktak túl halványak lenni, hanem szépen látszódnak fotózva is.


Továbbra is állítom, hogy nálad valami nem stimmel, de feltölthetnéd a tesztjeidet is. Ha fotón nem látszik, akkor azok nem halványak, hanem negatívak.

szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom azóta mi a helyzet. Nekem doki azt mondta nem várt után 2 nappal 300 felett kell lennie.
szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, azért ez marhaság. Nekem 18.dpo-n 253 volt a hcg... kétnaponta mindig két és félszerese lett. Köszönjük jól vagyunk.

Kisfiammal 16.dpo 127 volt a hcg (ez 2 nappal nem várt utáni eredmény. Most 7 éves. Nagyon tág keretek között mozog a hcg, nincs olyan, hogy ennyinek kell lennie. A lényeg, hogy a duplázódás meglegyen. És még akkor sem biztos, hogy minden rendben lesz.


A kérdezőnek valóban túl alacsonynak látszik, de mivel nem követte az ovut, még akármi is lehet.

szept. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Az első HCG eredmény után 4 nappal 170 lett a második eredmény.

Ez már elég jó kis növekedés, nem?:)

szept. 4. 12:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért én elmentem volna még egyre, de ez eddig bíztató :)
szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ez az érték és növekedési ütem már jó akkor, ugye?
szept. 4. 14:05
 20/20 anonim ***** válasza:

2 naponta kell duplázódjon szóval igen

2-3 hét múlvára kérj időpontot uh-ra :)

Gratulálok!

szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!