Mire szamitsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem várt után 2 nappal vérből 14 HCG-t mutattak ki, ekkortol volt - főleg mozgás után - nagyon enyhe, pecsételős barnázásom(mai napig is).


3 nap múlva vizeletből 25-ös teszt nagyon halvany pozitivat mutatott és a digitális Clearblue is pozitivat mutatott (1-2 hetesnek).


Szerintetek minden rendben?



szept. 1. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

El kellett volna 2 nap múlva menned vérvétlere.

Egyébként senki nem tudja megmondani mire számíts még egy orvos sem. 2-3 hét múlva menj el a dokidhoz.

szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

3 hét múlva irány a doki.

Vérvételnek meg úgy van értelme, hogy kétnaponta megnézeted, ha duplázódik, akko rjó esély van élő terhességre. Egy eredmény nem eredmény... késéshez képest, meg elég alacsony, a leírtak alapján még csak nem is késik, lehet hosszabb ciklusod lett volna, mint gondoltad, később volt ovu.

szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Biztosan 28 napos a ciklus. Alacsony ez a HCG?

Utalhatnak barmire a jelek?

szept. 1. 12:05
 4/20 anonim ***** válasza:
🤦🏽‍♀️
szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen barnázol az nem jó jel. Lehet progi hiány vagy vetélés. Ha van saját dokid kérj progipótlást. Mást nem tudnak tenni. Majd az idő eldönti. Én csak azt találom furcsának, hogy azt írod késik és halvány a 25-ös teszt és nagyon alacsony a hcg 2 napos késéshez képest. Tehát vagy később fogant és hosszabb ciklusod lett volna, vagy kémiai lesz és pár nap és megjön. Az elmondásod alapján sajnos még bármi lehet.
szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Alacsony HCG (tudom kellen 2 db teszt) utalhat méhen kívüli terhességre?
szept. 1. 16:24
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem. Méhen kívülire a lassan emelkedő hcg utalhat, de az sem biztos....nekem kb 4-5naponta duplázódott, 7. Héten elvetéltem nem volt méhen kívüli, de nagyon para volt.
szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szerintetek erősebbnek kéne lennie a tesztnek?

Valakinek bármiféle tapasztalat akár HCG szinttel, akkár barna pecsételéssel kapcsolatban?

szept. 1. 18:42
 9/20 anonim ***** válasza:

EDES JO ISTENEM, BARKINEK VAN VAGY VOLT AZ SZAMODRA NEM JELENT SEMMIT.

Ha barnázol menj el orvoshoz, kérj progeszteront ennyit tudsz tenni. Menj el holnap és szerdán egy vérvételre. Van akinek jelent valamit a barnázás és elmegy a baba valakinek meg semmit.

szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen ez kémiai terhesség lesz.
szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!