Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes 6napos babás vagyok és...

8hetes 6napos babás vagyok és már ver a kicsi szive. Kevesebb esélyem van így az elvesztésére vagy més azért félhetek a 12dik hétig?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már megdobbant a szíve akkor 92% hogy megmarad de ha a genetikai rendellenesség miatt élettel összeegyeztethetetlen problémája van még meghalhat mert az a 12. hétig még kiderül.

Nem szabad még gondolni sem ilyesmire számolni lehet vele mert valóban a 12.hét a mérföldkő.

Félni semmiképp sem szabad!

2009. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12. het a fordulópont, de ne is gondolj olyanra, hogy elvesztheted! nem fogod, ne olvasgass rémtorteneteket, és ne is gondolj ilyesmire :) gratulálok!
2009. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A születésig bármikor lehet baj, sőt még utána indul az igazi kihívás- a gyereknevelés. De ha nincs semmi gond, akkor ne ez lebegjen a szemed előtt. Ha idegeskedsz az nem tesz jót a babának. Beszélj hozzá, mond el neki, hogy nagyon várjátok, ha panaszod van akkor pedig azonnal doki. Mást nem tudsz tenni. Aki el akar menni az elmegy, aki pedig maradni akar, az úgyis megszületik. Tudom ez nem nyugtat meg, de túl vagyok már szülésen és vetélésen is. Tudom milyen aggódni és elveszteni. DE NÁLAD NINCS PANASZ, úgyhogy kellemes dolgokra gondolj. Válasszatok nevet neki és légy boldog. Ez jó a babának is. Sok sikert kívánok! Ja és annyi azért persze igaz, hogy az idő előrehaladtával tényleg egyre kevesebb a vetélésre az esély.
2009. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!