Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma és darabos barnázás?F...

Hematóma és darabos barnázás?Felszívódik? Mennyire veszélyes? 7 hkm

Figyelt kérdés
aug. 22. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Orvos?
aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Függ a hematóma elhelyezkedése és méretétől.


Ha az embrió felett van, az nem jó, ürüléskor nagy a valószínűsége,hogy viszi magával és vetélés lesz.


Ha oldalt az kétesélyes.


Ha alatta van az a legjobb, mert akkor van a legkisebb esélye a vetélésnek.

aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alatta van, 5x12 mm-es. Az orvos azt mondta pihenjek, magnézium, progeszteron. Egy hét múlva kiderül… csak én nagyon izgulok.
aug. 22. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetesen volt hematómám. Úgy derült ki, hogy az van, hogy kifakadt, én meg azt hittem, elvetéltem, annyi vér volt. UH-n már csak az ellaposodott hematómát látták az élő embrió mellett, úgy is sokkal nagyobb volt nála, csoda, hogy nem sodorta el.

Aztán erre 2 napra barnáztam és egy akkora vérdarabka jött ki, mint a hematóma (az is volt, néztem neten, hogy másoké hogy nézett ki), a következő UH-n nyoma sem volt. Az embrió szépen fejlődött tovább, most 1,5 éves fiúcska.

aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt. Az orvos kiirt ket het betegszabagsagra, a kovetkezo vizsgalatra mar felszivodott. Sok folyadekot ittam, magneziumot is, illetve tenyleg sokat pihentem. Szerencsere nem volt kozel a babahoz, es ez tenyleg a jobbik eset. Akkor sem kell panikolni, ha kozelebb van, de akkor tenyleg nagyon sokat kell pihenni.
aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam elsőnek mellette volt elég nagy, szinte körbeölelte és elérte a méhlepényt is, picit vérzett az is. Így derült ki is, elöntött a vér mintha csapból jönne. Wc, zuhanyra kelhettem fel csak, 2 hétre kórházba feküdtem. Utána már “csak” alatta volt, a méhszáj felett és akkor elkezdett darabosan ürülni is. 3 nagy darabba kijött, de még nagyon sokáig barnáztam vele meg véreztem mire elmúlt. 11+2 voltam mikor kezdődött és kb 15 hetes voltam amikor már nem láttak semmit és nem is barnáztam. Kitartást!
aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen nekem is volt hematomam ami meg 12 hetesen is ott volt. 14 hetese. Elkezdtem verezni korhazba kerultem 1.5 hetre de mar nem talaltak a hematomat
aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt, véreztem egy hétig, de durván darabosan, én is úgy voltam vele, hogy vége van. Az orvos látta a hematomát, meg volt szívhang is, de azt mondta, egy hét múlva megint megnézi. Kaptam progeszteront is. 3 nap múlva már nem volt semmilyen vérzés, és 7 hetesen már a hematoma sem látszott. Megmaradt a baba, ezután tök eseménytelen terhesség volt.
aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!