Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együttlét után néhány nappal...

Együttlét után néhány nappal pár csepp vér és barnázás?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok. Tegnapelőtt voltunk együtt a férjemmel. Nem éreztem, hogy fájt volna. Tegnap este pisiléskor pár csepp vér volt a wc papíron). Utána narancssárga nyák, majd semmi.

Ma napközben szintén semmi, délután pedig újra narancssárga és barnázás. A hasam most kezdett el picit fájni (bal petefészek).


Doktort hívtam, asszisztens azt mondja, hogy látatlanban nem tudja, nem hangzik vészesnek, pihenjek, kerüljük az együttlétet, de telefonban semmi biztosat nem tud mondani.


Volt már valaki így? Mit tegyek?


júl. 25. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem volt köze az együtt léthez hisz napokkal később jelentkezett.

Én biztos bementem volna az ügyeletre. Sokat kell várni de mégis megnézik.

Látod nem maradt abba. A dokidhoz miért nem mehettél be másnap?

Nekünk azt mondta a magánorvosunk aki csak hétfőnként rendel, hogy ha bármi van, irány a szülészeti klinika.

júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Taps taps

Ismét egy felelősségteljesen kismama...

Miért nem mentél nőgyógyászati ambulanciára???

júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj amíg nem késő, talán tudnak tenni valamit ha baj van.

Inkább menj feleslegesen minthogy baj legyen, aztán lelkiismeret furdalásod legyen mert nem mentél semerre, csak vartad a csodát

júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 20 hetesen kerültem be így, mármint barnázással ami amúgy épp csak volt, de a védőnő azt mondta menjek be biztos ami tuti alapon. Ott az első kérdés az volt, hogy voltunk e együtt a párommal, mert az alsó régiókban is vérbőség alakul ki így egy sima szex miatt is megrepedhet akár egy hajszálér és okozhat barnázást. Nálam a terhesség utolsó idejébe már az orromból is csak úgy snassz a semmiből elkezdett ömleni a vér meg ilyenek, szóval van akinél ilyet is okoz a terhesség.

Most nyilván a te esetedre én innen nem tudok okosat mondani.Nézesd meg magad orvossal az a biztos, mert még viszonylag korai a terhességed és inkább menj egyszer feleslegesen minthogy ne menj és baj legyen.

júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hetesen volt egy minimális vérzésem.

De én azonnal mentem, nem érdekelt, ki rendel (azt a dokit életemben akkor láttam először, de mivel jeleztem, gond van, fogadtak.)


Nekem zárt volt minden, hüvelyi sérülés lehetett (nem szextől).


A helyedben én megnézetném, főleg, hogy visszatérő dolog, nem lennék nyugodt, amíg nem mondják, hogy minden rendben.

júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!