Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok....

6 hetes kismama vagyok. Együttlét után enyhe görcs és barnázás? Aggódjak?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem.
2016. ápr. 16. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
magnézium és pihenés. ha erősödne, menj be ügyeletre.
2016. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😢
2016. ápr. 16. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Dettó, ugyan ez. Voltam reggel uh, nincsen semmi baj. Nyugi. 6 hkm
2016. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj be dokihoz, nezzek meg, hogy minden oke-e, nem kell-e hormonpotlas, de valiszinuleg csak a fokozottabb versllatottsagtol es erzekenyebb huvelyftol van. Azert mondenkepp nezesd meg.
2016. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást,voltam orvosnál(nem tudtam aludni magyon aggódtam) Megnéztek ultrahangon és minden rendben. Hála istennek! Nagyon köszönöm! 😊
2016. ápr. 17. 08:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt 5 hetesen bementem az ügyeletre, nem volt semmi baj, megnéztek de nem kaptam semmit. Azt mondták a fokozott vérellátás miatt van. Nekem csak egy folt volt a WC papíron egyébként. A szexet kerültük kb 13-14 hetes koromig, a 12 hetes UH-n azért rákérdeztem az orvostól. Addig nem mertem.



Voltál orvosnál végül?

2016. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*bocsi most nézem a hozzászólásodat, hogy voltál. Örülök, hogy minden rendben. :)
2016. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszőnöm szépen ☺

Minden jót kívánok,szép vasárnapot ☺

2016. ápr. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!