Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat két héttel kisebb...

A magzat két héttel kisebb mint lennie kéne. Hogy foganhatott később amikor abban a hónapban csak egyszer voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Két nap múlva töltöm a kilencedik hetet de mai vizsgálaton nem volt szívpulzálás. A doki azt mondta legyünk pozitívak mert az ultrahang mutatott aktivitást. Azt mondta valószínű később történt a fogantatás azért olyan pici még, de az hogy lehetséges ha csak egyszer voltunk együtt az adott hónapban? Teljesen elkeseredtem. Az orvos a szülés várható idejét is átírta két héttel. Szerintetek van még remény? Volt valakinek hasonló?

aug. 22. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos nekem ilyenkor missed lett, mondtam ovuteszteltem, es tuti a fogantatás, amikorra húzta a fogantatást mondtam ott már + tesztem volt.

Sajnos olyan is volt, hogy 1 hét alatt alig etlrősödött a teszt majd onnan beindult az erősödése a tesztnek, uh hozta az 1 hetes lemaradást, let szívhang is de 2 nap múlva beindult a vetélés.

Ha biztos a fogantatás + a teszted is hamar + lett, sajnos ez missed lesz.

Tudom ilyenkor próbál az ember számolni, jobbra balra, hogy hátha de sajnos nekem sosem jött be a reménykedés, csak ha minden úgy ment ahogy a nagykönyvben van.

aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
De ő 9 hetes... 1-2 héten belül már hasi UH-val is tökéletesen kéne látszania, nem hogy még pulzálás se legyen. Én nem értem mire ilyen pozitív a doki, de biztos látott már csodákat. Drukkolok, hogy ez is egy legyen a sok közül 🙏
aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na lányok ma mentem vissza a saját dokimhoz. Sajnos az van amit sejtettünk. Egyértelműen nincs remény. 6 hetesen már megállt a fejlődésben, és egy elég csúnya bevérzés is van mellette amit a másik doki nem is látott. Most várunk,,szerencsére nincs szükség műtétre
aug. 26. 21:00
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!