Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik magasabb vérnyomással...

Akik magasabb vérnyomással küzdöttek terhesség alatt hogy alakultak a dolgok.? 26 hetes terhességi hét óta dopedytet szedek napi 3 szemét így valamelyest jó a vérnyomásom, ha nem szedem 140 körül van pulzus 110.Mire számíthatok e miatt csaszaroznak?

Figyelt kérdés
aug. 19. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem végig magas volt. Én is szedtem dopegytet. Indítani akartak, de nem a vérnyomás miatt, hanem azért, mert kevés volt a magzatvíz és befektettek, másnap indítottak volna, de aznap este spontán megszületett a gyerkőc.
aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 150 alatt gyógyszert sem írtak, csak vezetnem kellett. Átlag 130-140 körül volt, magas pulzussal. Nem lett császár sem. Más gond miatt indítottak, de sikerült hüvelyi úton.
aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is mondtam hogy esetleg nem lehet e hogy még várunk a gyógyszerrel,de nagyon letolt,és meg ilyeszett a belgyógyász.
aug. 19. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ohh nekem össze vissza tolták a vérnyomásom… magas volt aztan túl alacsony stb lényeg ami lényeg túl hordtam és indítani kellett más okból lett császár.
aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem több orvost is, mikor egyik napról a másikra 140-150/90-100 lett a(z addig tökéletes) vérnyomásom a 17. héten. A háziorvos kb. lesz@rta (hozzá, tudtam leghamarabb elmenni, de azért kérésre felírta a dopegytet, amikor mondtam neki, hogy vacakul vagyok), a nődoki és az endokrinológus azt mondta, hogy 140/90 fölé ne menjen, mert gond lehet, szedjem a gyógyszert. Szerintem te is szedd, én rengeteget olvastam, sokan szedték, és semmi gondot nem okozott a babának. A magas vérnyomás viszont okozhat, ezt mondta is a nőgyógyász.

Most egyébként tök szépen beállt nekem az eredeti érték köré, remélem így is marad egy darabig. Császárról emiatt nem volt még szó, gondolom, és úgy is olvastam, függ attól, hogy megy e feljebb, meg mikor.

aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsődlegesen nem maga a magas vérnyomás miatt indítanak, hanem ha a labor értékek is rosszak.

Nekem első terhességem toxémiás volt.

aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!