Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzás, Iqos, elfbár stb!?

Dohányzás, Iqos, elfbár stb!?

Figyelt kérdés
Van olyan aki így néz és arc nélkül bemeri vallani hogy valamelyiket használta terhessége alatt? Választott dolgozatomhoz kellene statisztika miatt, hogy a dohányos kismamák körében lett e bármilyen probléma, koraszülés, kissúly stb? Aki válaszolna írja le azt is mit szívott, mennyit, végig szívta e?

aug. 14. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem anyukám dohányzott, mikor velem volt terhes. Kicsit előbb érkeztem (35 hétre), de szerencsére nem volt egyéb probléma. Egy barátnőm néha néha iqos-t szívott mind a két terhessége alatt. Nem lettek koraszülöttek, elég nagy babák lettek. Annyi lett, hogy mind két gyerek lazább izomzatú, kicsit később csináltak mindent, mint a társaik, de csak mozgásban volt lemaradásuk. Szerencsére más gond nincs velük. Nem tudom, hogy van e összefüggés.
aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Dohányoztam, rendes cigit..

Lányom sem koraszülött nem lett, sem kis súlyú,(41.heten szültem, 4500 gramm lett és 56 cm) semmiféle egészségügyi problémája nincsen neki

Persze nem vagyok rá büszke, és aki terhes az próbálja meg letenni a cigit (nekem nem sikerült, csak csökkenteni sikerült)

aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Én is cigiztem, semmi problem nem lett, bár én nem tüdőztem le soha.
aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Ezt a családban egyedül én látom így, anyám vérig van sértve. A mi családunkban mindneki magas, apám 190, anya is 180 körül van. Én 178 vagyok, de a nagyszülők is mind magasak voltak. Anyám végig cigizett amikor öcsémmel volt terhes, aki most 23 éves és 160 centi magas. Amúgy tökre hasonlít apánkra, szóval nem a postásé, csak rohadt alacsony. Velem nem cigizett, ennyi a különbség.
aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Rendes cigit szívtam, iszonyúan gyötört a dolog, de nem tudtam letenni. 38.héten szültem 3500g,50cm-es babámat. Már másfél éves, eddig egyszer volt beteg, mikor apja hazahozta a Covidot. 2napig volt lázas. Okos, ügyes baba, minden rendben van vele.
aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
It csupa olyan válasz fog érkezni, hogy végigdohányozta, de a gyereknek semmi baja, sőt olimpikon lett belőle és Nobel-díjat is kapott. Igazából egészséges is, ha egy terhes anyuka dohányzik... A pontozásokból is ez fog kitűnni...
aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

6


Nem, nyilván nem egészséges a dohányzás nem terhesen sem. DE: a dohányzás nem jelenti azt, hogy mindenképp lesz valami probléma. Annyit jelent, növeli a kockázatot. Meghalhat egy nemdohanyzó is tüdőrákban, de én pl személyesen ismerek 86 éves lancdohanyost is, akinek q világon semmi egészségügyi problémája nincs

aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Az elfbárt még a törvény is tiltja Magyarországon.
aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Persze hogy tiltják itthon, mert lölőnek erre nem tudta ratenni a kezét. Ezért rendeljuk Szlovákiából.
aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok rá büszke, de végig cigiztem.. Igaz csökkentettem de letenni nemtudtam...sajnos történtek olyan dolgok a családban ami végigkísérte a terhességem, és többször összeestem a stressztől.. Nem akarok mentegetőzni, de nem kívánom senkinek amin átmentünk.. 41.ik hétre született a kislányom 3300 grammal. Makk egészségesen. 1 éves.. 1 hónapja már jár... Mindent időben csinált..és beteg sem volt még soha csak a 3 napos láz volt. Nagyon okos, jól alszik, mosolygós.. Hála az égnek lett semmi baj.

Ha sikerül a kistesó ott mindenképp szeretnék leszokni..

aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!