Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesség, 3 mm...

6 hetes terhesség, 3 mm embryo szívcsőpulzálással. Vizsgálat másnapján vérzés, mennyire “normális” ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

hétfőn voltam dokinál, ahol hüvelyi uh mellett rákszűrés és tapintásos vizsgálat is volt.

Embryo 3 mm, szívcsőpulzálással.


Barna folyásra alapból szedek progeszteront, de tegnap du. minimálisan el kezdtem vérezni. Éjszaka pisilés közben nagyon megijedtem, hogy mert kicsivel több vér volt a WC papíron, de egyáltalán nem hasonlítható a menstruáció alatt vérzéssel.

Ma reggelre ismételten barnázás.


Okozhatja ezt a vizsgálat? Tényleg jól “megvizsgált” kézzel lent..(természetesen olvastam róla, hogy lehet a vizsgálás “eredménye”, de tapasztalatokra lennék kiváncsi).


Úgy gondolom, hogy ebben az esetben nem igazán tudnak mit csinálni: progit és rutascorbintot szedek. Orvoshoz majd csak aug. végén kellene mennem…várjak addig?



#vérzés #6 hetes #Hüvelyi ultrahang után vérzés
aug. 7. 06:29
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát szerintem ez valóban a vizsgálattól lehetett, főleg hogy már kapsz vetélés megelőzése érdekében progit is.

Viszont jó lenne ha ami időt csak tudnál azt szigorú ágynyugalomban töltenéd a biztonság kedvéért, legalább amíg teljesen elmúlik a barnázás is

aug. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos munkába kellett jönnöm, de lassan megyek haza és nyomom az ágyat, illetve reménykedem a legjobbakban 🤞🏻
aug. 7. 08:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok, hogy jól alakuljon, de készülj fel, hogy vetélés is lehet. A progeszteron nem csodaszer. Sok korai terhesség végződik vetéléssel, általában genetikai probléma miatt. Nekem is volt egy. Pihenj. Dokihoz menni felesleges, ennél többet nem tudnak tenni
aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igyekszem tudatosítani magamban, már az elején (amikor kiderült), hogy sajnos előfordulhat.

aug. 7. 10:58
 5/10 A kérdező kommentje:
A vérzés elmúlt és a barna folyás is minimalizálódott. Ma megyek orvoshoz. Remélem minden rendben.
aug. 13. 12:16
 6/10 anonim válasza:

Minden rendben volt a dokinàl?

Én is barnázok, sőt reggelente pár csepp friss vér is van. Én még egy hét múlva megyek vissza dokihoz, addig tuti megüt a guta.

aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Minden rendben van. Nálam azért jelentkezett a vérzés mert rákszűrésem is volt. Barnázás pedig szinte kezdetekkor, de már az is javult (utrogestan, rutascorbin). A doki azt mondta sokkal jobb a helyzet, mint volt.


Viszont a Te esetedben nem tudni a vérzés okát, így a helyedben legalább felhívnám a dokit vagy elmennék máshoz. Remélem minden rendben lesz!🤞🏻

aug. 16. 07:28
 8/10 anonim ***** válasza:
6# és te miért nem mész dokihoz?
aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Természetesen voltam orvosnál, mindent rendben talált, nem tudta megmondani az vérzés okát. Progeszteront is szedek a pozitív teszt óta. Azt mondta nem sok mindent tudunk csinálni, kivárunk, aztán egy hét múlva újra megnéz.
aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# értem. Hát igen, ezen kívül mást valóban nem tudnak tenni jelenleg. Szorítok .
aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!