Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magán nőgyógyászaton normális ez?

Magán nőgyógyászaton normális ez?

Figyelt kérdés

6 hetesen várandósság megállapításon voltam a napokban, magánorvoshoz mentem. Megtörtént a vizsgálat, minden szuper szerencsére, ver a szíve, de nem hallgathattam meg, csak a pulzálást mutatta. Utána kiderült, hogy képe(ke)t sem tud adni sem most, sem a jövőben, erre itt nincs lehetőség, mert nincs nyomtató, de a monitorról lefotózhatom telefonnal..

Elég csalódott voltam, hogy sem szívhangot nem hallhattam, sem képet nem kaptam és a jövőben sem fogok.. ezért 25.000 Ft-ot fizettem. Máshol is jellemző ez vagy én fogtam ki csak..?



júl. 23. 21:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%
" minden egyes esetben" ha ennyire nem vagy megelégedve, miért jársz még mindig oda?
júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
20# nekem is van ilyen tapasztalatom egyébként. Egy "sztárorvos" helyben, ha valaki orvos ajánlást kér egy posztban, biztos, hogy 10-ből 6 az ő neve. Én 3 órát vártam egy este rá 2 éve 28 ezer forintért, majd szakmailag sem győzött meg. Azt mondták a "sürgős eseteket" minden esetben előre veszik, így sajnos ez a csúszás nem egyedi. Hát én erre mondom azt, hogy anyukádat. Egy 20 perc, fél óra részemről belefér, nekem is van, hogy megcsúszok 10 percet, nem rak ki a dokim, de ha csak ketten csúsznak egy nap, ez már összejön, oké. DE 3 ÓRA?? Ilyen szinteken felőlem már akárki is lehet. Ezért mondtam, hogy nekem a kép kérdés egy magánorvosnál huszadrangú. Legyen megbízható, pontos, türelmes, kedves és ELÉRHETŐ, ha bajom van, válaszoljon a kérdéseimre, legyen elég idő rám, nyugtasson meg ha kell és ne azt érezzem, hogy szakmailag én is ülhetnék a helyén kb. (műszaki diplomával). Én ezért fizetek, nem azért hogy minden gondozáson ellásson egy halom képpel. Amit szeretném, hogy megmaradjon, azt lefotózom, a genetikairól mindig ad 1-2 aranyosat és ennyi. Nem ez a lényeg.
júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#21

Mar nem oda jarok, termeszetesen. 7 honapos terhes voltam amikor ajanlotta valaki (költözes miatt váltottam), es 2-3 alkalom utan valt nyilvanvalova hogy itt konkretan mindig 2-3 oras varakozas van. 9 honapos terhesen meg már nem ugral az ember, amikor barmikor szülhet.

júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
62%

19: nem azt irtam, hogy egyaltalan nincs penzunk. De van jobb helye is a penzunknek, pl vettunk mar belole pelenkat, bababutort, ruhakat, orrszivot stb. Tehat mar mindene megvan a szuletendo babanknak, pont azert, mert felreraktunk. Annyit nem tudtunk mar felretenni, hogy maganorvoshoz jarhassak.


De a tema meg mindig az volt, hogy ha allamiban 600 forintba kerul nalunk a foto, akkor azoknak miert nem adnak/jar, akik sok penzt kifizetnek havonta. A kerdezonek rosszul esett, es joggal.

júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Konkrétan azt írtad, hogy nem tudtok 30 ezret kifizetni, mert akkor nem marad másra...
júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
84%

Valoban, nem fer bele havi szinten 30ezer erre, amikor van mas, amire el lehet kolteni. Inkabb nem mentem maganba, pont azert, hogy masra maradjon.

Probaljuk beosztani a penzt, ameddig keveset kapok a cegtol (tappenzre kellett sajnos jonnom) addig nem fert ez bele. Aztan a csedem mar sokkal tobb lesz, de mivel eddig sem szenvedett hianyt semmiben a kisbabam, hiszen megvettunk mindent, azutan plane nem fog.

Hidd el, en nem a hatodikat tolom ki magambol az omladozo putriba, tisztesseges, dolgozo emberek vagyunk a ferjemmel. Most egy kicsit osszebb kellett huzni a gatyamadzagot, de jobb anyagi helyzetben sem szeretnenk elereszteni a gyeplot.

júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!