Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magán nőgyógyászaton normális ez?

Magán nőgyógyászaton normális ez?

Figyelt kérdés

6 hetesen várandósság megállapításon voltam a napokban, magánorvoshoz mentem. Megtörtént a vizsgálat, minden szuper szerencsére, ver a szíve, de nem hallgathattam meg, csak a pulzálást mutatta. Utána kiderült, hogy képe(ke)t sem tud adni sem most, sem a jövőben, erre itt nincs lehetőség, mert nincs nyomtató, de a monitorról lefotózhatom telefonnal..

Elég csalódott voltam, hogy sem szívhangot nem hallhattam, sem képet nem kaptam és a jövőben sem fogok.. ezért 25.000 Ft-ot fizettem. Máshol is jellemző ez vagy én fogtam ki csak..?



júl. 23. 21:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

2 terhességem volt, egyikkel sem hallgattuk meg sosem a szívhangot.

Képet + 2ezer ft-ért kaptam, ha kértem.

júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
61%
En allami korhazba jarok, 600 forintert adnak kepet. Nekem furcsa, hogy ti kifizettek ilyen sok penzt, es megsem kaptok.
júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Én és a barátnőm is Siófokra járunk magánrendelésre. Itt is van olyan orvos, akinél 35 ezernél kezdődik.
júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

Ezért biztosan nem fizetnék.

Államiba járok, hallgatunk szívhangot, kaptam képeket. Ingyen... az orvos kedves, alapos. 🤷‍♀️

júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

12# Én nem a kép miatt járok magánba bármilyen hihetetlen. :D

Első terhességnél még lehet nekem is fura lett volna, de őszintén? Eltelt 2,5 év, ott van egy rakás uh kép, meg babamozi videó a gondozós mappámban és tippelj hányszor vettem őket elő... :D

Egy babamozis "arckép" van kint a kislányom szobájában és kb. most a második várandósságomnál is ennyire van igényem. Ugyanúgy van videó is, szerintem még le sem töltöttük a felhőből, pedig ideje lenne.

Szerencsés vagy, hogy nálatok jó az állami ellátás, nálunk sz*r. Az orvosok bunkók és felszínesek, az "időpont" azt jelenti, hogy mindenkit odahívnak reggel 8-ra és majd egyszer sorra kerülsz, genetikai uh-ra utazni kell a 30 km-re lévő kórházba, stb. Nekem erre nem volt időm munka mellett, most meg nincs időm egy totyogós mellett, a megalázó, lekezelő szitukra meg nem vágyom. Egy kép, vagy a szívhang hallgatás kb. a huszadrangú kérdés.

júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk kapni képet és hallgatunk szívhangot is. Igaz nem is 25-öt fizetek, hanem 33-at. Azt is csak azért, mert nem írja rá a papírra , hogy ultrhang is volt... különben 38e lenne.
júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%
12# #14 azért àcsi...nem azért járok magànba, mert cuki kis képet adnak.
júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
45%

#12 vagyok

Ne essetek mar nekem. Pont veletek vagyok. Nagyon pofatlannak tartom, hogy kifizettek egy valag penzt, es meg egy nyamvadt kepet sem kaptok sokan.

Marhara nem jo nalunk az allami ellatas, nem azert jarok oda, mert annyira boldogga tesz, hanem mert mi nem engedhetunk meg magunknak havonta 30ezret erre, mert masra nem maradna.

júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

18# Azért ezt elég durva így olvasni. Akkor pelenkát, gyógyszereket, sz.esetén tápszert stb. miből fogtok venni??

Nem bántásból, de ez így nagyon gáz....

júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
44%
4-es vagyok: aki lepontozott, annak ajánlom, hogy probalja ki, milyen az, ha 7-8-9 hós terhesen, időpontra menve, 20 000 forintert minden egyes esetben minimum 2 orát kell várnia... a kép mellékes volt akkor már, csak meglepett, hogy meg az sincs. Jut eszembe, még vizelet fehérjét sem néztek, es vernyomast sem mértek, mint a másik helyen. Nem tudom, hogy feladatuk-e, de a "dragabb" 28 ezres helyem az is volt minden alkalommal, külön "személyzet" volt rá.
júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!