Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtátok már a Kínai baba...

Használtátok már a Kínai baba neme naptárt,esetleg kivancsiságból mit mutat? 12 hetes várandós vagyok,én megcsináltam,és nekem kislányt mutat(több kalkulátor is),tudom hogy az ilyenek nem pontosak,de néha az orvos is téved(kis eséllyel ),

Figyelt kérdés

Szóval van e olyan aki próbálta már és be jött neki? Légyszíves írjátok meg.

Köszönöm


júl. 18. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Bejott mind2x :)

Elsőnek fiú (az is lett)

Most megint fiút mutat (és mindkét baba kisfiú lesz, mostmar 100%)

júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én utólag néztem meg a gyerekeket,és nálunk mind a 4 stimmel.Ez mondjuk szerintem csak a véletlen műve lehet,hiszen nem is lehet tudni a pontos fogantatás időpontját,csak kb,hacsak nem beültetett petesejtről beszélünk.
júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindket gyerekemnel bejott de ez azert eleg lutri.
júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12 hetes uh-n 70%-ra tippelte az orvos, hogy kislány, az is lett.

Naptár szerint fiúnak kéne lennie.

júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Minden kalkulátor lányt írt a 3 lányomra.

A negyedikre is lányt írt az összes, 3 UH szerint pedig fiú 😅

(19 hetes vagyok)

júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem 12. Uhn a doki latta de nem mondta el mert ilyenkor meg nagyon konnyu elteveszteni. 19. Hetig volt meg 2 ultrahang amin takarta magat. 19 heten egyertelmuve valt 😬
júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Próbáljon már egy kicsit logikusan gondolkodni aki hisz ebben a baromságban. Kínában szinte semmit nem ér a lány gyermek még manapság sem. Sokan előbb tartanának kutyát vagy disznót. Falhoz is vágtak jópár leányt faluhelyeken, vagy haza sem vitték őket a kórházból. Főleg az egykepolitika idején. Ha tényleg érne valamit ez a naptár, akkor mindenkinek fia született volna, mert mindenki azt is akart.
júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!