Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtátok már a Kínai baba...

Használtátok már a Kínai baba neme naptárt,esetleg kivancsiságból mit mutat? 12 hetes várandós vagyok,én megcsináltam,és nekem kislányt mutat(több kalkulátor is),tudom hogy az ilyenek nem pontosak,de néha az orvos is téved(kis eséllyel ),

Figyelt kérdés

Szóval van e olyan aki próbálta már és be jött neki? Légyszíves írjátok meg.

Köszönöm


júl. 18. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A kínai naptár szerint nekem fiúnak kellene lennem :D De nem vagyok az.

A gyereknél sem vált be :)

júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ilyen 50-50%. Amúgy ha google-ben rákeresel, akkor fogsz találni egy csomó táblázatot és nem is egyeznek. Persze kiválaszthatod, hogy melyik a szimpatikus, amelyik szerint lányod lesz vagy fiad, de ettől még semmit nem jelent.

Nekem 3 gyerekből 1-nél jött be.

júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kínai naptár szerint az elsőnek fiúnak kellett volna lennie, ő lány lett, a másodiknak pedig lánynak, ő fiú lett.
júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött 2x de mivel vagy fiú vagy lány lehet, simán bejöhet véletlenül többször is, ne vedd komolyan. 2 unalmas percben megnézi az ember, és azért 50% az esélye, hogy be is jön. :D
júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Prena, Nifty tesztet próbáld, az tuti biztos.
júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nalam annyira nem jatszott a dolog mert a fogantatas honapja a szuletesi honapom.. igy ha 27 et nezem akkor fiu ha 28 at lany 😂
júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
12 hetes ultrahangon mennyi az esélye hogy megtudja a Dr. Állapítani a baba nemét?
júl. 18. 14:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A kínai naptár szerint 2 fiam van

Jázmin és Sára

júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem “bejott”, de ezeknek semmi alapjuk.

Mint ahogy a tobbi is baromsag: a has formaja, ki mennyit hanyt, ki mennyire pattanasos (ilyet is olvastam), edeset vagy sosat kivansz, mennyit ver a baba szive, van gyurus teszt is, kihagytam meg valamit?

Azt kellene mostanra megerteni, hogy ezek csak babonak, nepi praktikak, semmilyen tudomanyos alapjuk nincs.

Nekem baratnok akartak megallapitani a 12 hetes ultrahang fotobol, mindket tabor valtig bizonygatta a sajat igazat. Akkor meg mi sem tudtuk. Egy rokon egyenesen rakerdezett: na megmutatta magat, hogy kisfiu?? Kislanyunk lesz.😀 nekem eszembe nem jutna talalgatni, tippelgetni.

júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyereknél a 12. heti UH után, a combcsont méretéből fiút tippelt a terhesgondozáson a nővérke.

Azt mondta 98%-ra biztos benne, hogy kisfiú. Így is lett.

De az UH-n amúgy semmi nem látszott.


A mostani terhességemnél sem látszódott semmi és senki sem mondott semmit.

júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!