Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy indult be a szülés?

Kinek hogy indult be a szülés?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék arra is hogy előtte pár nappal vagy héttel voltak e jelei :)
júl. 17. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Elsőnél előtte lévő nap nagyon fájt a derekam, az egész szülést ez a derekfajas kísérte, a végére persze már elviselhetetlen volt.

Masodiknal semmi különös nem volt előtte.

Mindkettő éjszaka indult be.

júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Már a kórházban feküdtem bent (nem komplikácio miatt, szimplán messze laktam a kórháztol és így beszéltük meg a dokival), és este fekveshez készültem olyan 10 korul és sajgott a derekam, még egy kicsit tudtam aludni egy 2 órát de utána felébresztett a fájdalom. Aztán onnantól nem aludtam semmit 2-ig kínlódtam a kórházi folyosón utána küldtek szülőszobára.

Amúgy semmi előjel nem volt ezen a derekfajason kívül. Max annyi hogy előtte kicsit érzékeny voltam és a kórházban sírtam hogy nem akarok ott lenni.😅

júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2x szültem és indítottak. Remélem a harmadik után tudni fogom a választ.😂
júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

1. 37. héten távozó nyákdugó, pár óra múlva rendszereződő összehúzódások.

2. 40+2-nél délelőtt ctg-n voltam, az jelezte, hogy itt lesz valami hamarosan, de még hazaküldtek. Délután visszamentem az ötpercesekkel.

3. Elszivárgott a magzatvíz a 35. héten, 2 napig sikerült visszatartani a kórházban, utána gyorsan rendszereződő kontrakciókkal indult a dolog.

júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

1,2,3 gyereket inditottak.

4. Babamat most szultem , elfolyt a magzat viz de mar elotte 2 nappal verezgettem es az nap pedig tavozott a nyakdugo.

Ejfelkor indult a buli. 😃 egy nagyon eros gorccsel, meg a viz is levert levegot alig tudtam venni . Es utana pedig ereztem hogy folyik valami😃

20 percesekkel kezdodott, utana 10percesek jottek majd 5 es 1 percesek.

Erzestelenito nelkul , beontes nelkul,induzio nelkul Hajnali 3ra megszuletett a kisfiam. 😊


SOTE I 😃!!

júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmi jele nem volt, ezért is tartott 5 órába mire úgy voltam vele, hogy jól van, menjünk be a kórházba, de tuti hazaküldenek 😅 éjfélkor kezdett szivárogni a magzatvíz amikor lefeküdtem aludni, valamikor 5 után indultam a kórházba, 10:15kor meg is született...

A másodikat indították

júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én túlfigyeltem magam, mindenhol kerestem, mi lesz az első jel, de nem volt semmi ilyen. Két front ment el, mikor ki voltam írva, mindenki azt mondta, hogy na akkor biztos ezer százalék, hogy megszületik, volt aki nem is írt már, nem is hívott, mert úgy volt vele, hogy már a kórházban vagyunk, nem akar zavarni. Minden nap kellett már nstre járni, minden nap elmondtam, hogy szerintem este jövünk vissza, ők meg minden nap elmondták, hogy kizárt 😂 Aztán 40+3, hajnal 3kor éreztem egy pattanást valahol belül. Nagyon megörültem, hogy ez biztos a nyákdugó, előtte úgy egy órával voltam wcn, gondoltam csak kimegyek, megnézem milyen, de ahogy felültem, elkezdett szivárogni a magzatvíz. De amúgy nem volt fájásom egy darab sem, úgyhogy 17 óra múlva császároztak.
júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Éjszaka derékfájásra ébredtem aztán ahogy kiakartam menni pisilni elkezdett folyni ilyen rózsaszínes valami belőlem. Akkor kicsit bepánikoltam, hogy mi lehet, aztán pisilés közben kijött a nyákdugó. Ezután egy ideig figyeltem a fájásokat, elmentem letusólni melegvízben és lefeküdtem vissza. Reggel menni kellett NST-re + főorvosi bemutatásra, 41+1-nél jártam már. Fájdogált továbbra is a derekam, az NST rendben lement, az ultrahang is rendben volt majd amikor átmentem a másik helységbe, hogy a doki megvizsgáljon és felfeküdtem az asztalra, elkezdte nézni, hogy igen ürül még a nyákdugó, abban a pillanatban elkezdett ömleni belőlem a víz. Felkisértek, hogy akkor szülés lesz. Déltől várták este 8-ig, hogy rendszereződjenek a fájások. Megvizsgáltak, burkotrepesztettek( mert a doki mondta, hogy szerinte nem folyt el az összes) és elkezdett ömleni a zöld víz(baba belekakilt). 10 perc múlva már a műtőben voltam császározva. Mondjuk még ez a szerencse, mert az előző császárom(farosság miatt programcsászár volt) hege belül szétvolt válva. Ezt is rendbetették.
júl. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Semmi jele nem volt

Elsőnél indítottak

Másodiknál lefeküdtem este aludni, hajnalban felebredtem hogy fajasaim vannak( rendszeres, 10 perces fajasok voltak, mire elindultunk a kórházba 5 percesek lettek)

júl. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hajnal 2-kor egy pisilésnél minden előzetes fájdalom nélkül távozott a nyákdugóm.

Egész hajnalban és egész nap rendszertelen fájásaim voltak, este 10-re 5 percesek lettek, hajnal 3-ra megszületett a kisfiam.

júl. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!