Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a férfiak akik hirtrlen...

Azok a férfiak akik hirtrlen máshogy éreztek a feleségük iránt terhesség alatt vannak happy end végűek amikor megszületett a pici?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Férjemmel 12 év vagyunk együtt szeretetteljes kapcsolat, 2 éve tervezzük a babát, ami összejött, de először azt hittük elvetéltem. Az első 3hónapban veszélyeztetett terhesen feküdtem otthon, dupla dózisú hormonnal.

Sokat sírtam, az elején mindent is megcsinált, majd elkezdett távolodni tőlem.

Amikor összevesztünk hozzámvágta, hogy most mutatom meg az igazi arcom, és hogy nem lehet a terhességre fogni(szerinte 1 éve nem is jó a kapcsolat, de szerintem már méregből mondta).

1 hónapra elment, majd visszajött és beszélgetünk már, vagy reggel együtt kávézunk(tejes kakaót iszok).

3 hónapja külön alszunk csok puszi sincs.

3hónap van még szülésig.


Amikor lelépett minden volt, vita, válást felhoztam neki, vagy párterápiát, de falakba ütköztem.Azt mondta nem megoldható a kapcsolat a részéről(meg volt itt, lehet késöbb, ha baba hamarabb jött volna stb. Összevissza dolgok)


Amióta itthon van próbálom nem nyomasztani, nem hozom fel neki ezeket a témákat, nem zargatom, próbálok szép maradni csinos, néha probálok mosolyogni is(max este mikor senki nem lát kibőgöm magam)

Ő jelenleg napi sör mennyiségét megissza, nem alszik jól, nem is van jópaszban. Már mondja hova mikor megy, mikor jön. Hétvégente horgászik, vagy szüleihez megy, hétköznap már hazajár időben



A kérdésem az lenne, hogy lehetséges, hogy baba miatti para? Maradjak türelmes a baba születéséig, hogy rendezze magát fejben? Vannak ilyen sztorik nálatok? Ha igen(akár hasonló) megosztanátok?


+Info: csodás apa lenne, csodás férj is volt, és mindig is szerette volna a babát, már hamarabb mint én



júl. 13. 08:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat, a kakaó nem fontos, csak nem szerettem colna hogy a kávét kezdjék el támadni, mert elméletileg ritkán engedik.


A szeretetteljes kapcsolat arra szólt, hogy amíg nem voltam terhes imádtuk egymást, ő is engem.


A vita pedig onnan indult ki, hogy 1éve nem jó szerinte a kapcsolat, ahol kérdőre vontam, hogy miért most szól. Amire úgy érzem inkább tulzás volt, mert ahogy írtam mindent megtett az első félidőben amikor veszélyeztetett voltam. Plusz én 1 hétig haragudtam rá, mert úgy éreztem előtte, hogy nem érdekli a baba amikor próbáltam erről beszélgetni vele. Majd a második félidőben kezdett eltávolodni, leterhelte magát munkahellyel(katasztrofavédelmis lát durva dolgokat), edzéssel, majd robbant.


Járok pszichologushoz aki azt mondta lehet benne van egy posztraumás stressz, de én jelenleg nem tudok segíteni neki, mert csak rosszabbodna, ha mondanám neki. Volt 3x pszichologusnál azóta, de kb 1 hónapja megint nem volt

júl. 13. 14:34
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez, focimeccs, hogy félidők vannak?

Ez a 21. replika elég vérszegény lett, innen már ne erőltesd.

júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

18as vagyok

Az a baj, hogy nem hiszem, hogy ez javulni fog, de remélem nem lesz igazam.

Éli a kis életét gondok nélkül, horgászik, bulizik, oda megy ahová akar. Ha ott lesz a baba és "rendes" apa akarna lenni, akkor tudja, hogy ezt nem teheti meg. Szerintem mikor veszélyeztetett lettél akkor vette észre, hogy a gondtalan életetek most egy időre megszűnik és tele lesz felelősséggel és egyszerűen csak nem kész rá. Lehet rátesz a munka is, ki tudja, mindenesetre egy biztos, hogy rá jelenleg nem számíthatsz.

Helyedben nem csinosítanám ki neki magamat (nyilván ha magad miatt csinálod az más) és egyszerűen nem próbálkoznék a kedvében járni. Ezt magának kell helyretenni, vagy egyedül vagy szakértői segítséggel, de te nem tudod megoldani a problémáit. Az a baj, hogy neked fel kell nőnöd (nyilván már megtetted) de ő még nem kész rá. Lehet ha itt lesz a baba más lesz, de ha nem akarsz csalódni felkészíted magad arra, hogy lehet egyedül kell végigcsinálnod.

Lehet csak én látom borúsan a dolgot és tényleg kívánom, hogy ne legyen igazam.

júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%

Ha 1 eve nem jo a kapcsolat, minek vallaltal bele gyereket? Gondoltad az majd megjavitja a megjavithatatlant? Ferjed is azt mondta nem lehet megoldani.


Kicsit ugy erzem sajnalatbol van veled. O ebbol szabadulni akarna, nem maradni. Csak meg nem tudja hogy menjen el.

Nincs itt semmi baba para. Nem akar veled lenni. Lehet kiabrandult. Lehet tényleg sokat veszekedt vele. Amiben igaza van, hogy nem lehet mindent a terhessegre fogni. Ha megcsalna es azt mondana o ez csak azert van mert ferfi vagyok es vadaszoszton. Elfogadnad kifogaskent?

júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%

Én biztos nem könyörögnék neki. Kicsit úgy látom te akarod vissza erőltetni kicsit. Lehet tévedek.

De az a baj, ha egyszer elindult akkor menjen és csak akkor jöhet vissza ha tényleg akarja. De ezt is csak 1x.

Apukám is berezelt anno mikor anyukám bejelentette terhes. Elköltözött a mamámhoz. De egy hét alatt lezajlott, elrendezte magában és utána soha nem volt ilyen.

Ő hónapok alatt nem tudja eldönteni akar e titeket vagy egyáltalán azt, hogy mit akar.

Na, én ekkor nem engedtem volna vissza addig míg nem rendezi magában. Bár rohadt csalódott lennék ha nem tudja kellek e.

Ezért döntenék én a helyedben. Azt mondanám viszlát. Mert ez a bizonytalanság tönkre tesz.

Az meg hogy viselkedtél vele , arra meg annyi, hogy szólhatott volna akkor és ott mikor esetleg gáz voltál. Más is szól a párjának ha az sok vagy gáz. Nem felhalmozzuk a sérelmeket.

Én nem biztatlak kérdező. Készülj arra hogy egyedül vagy a gyerekkel. Én biztos nem nézegetnék a savanyú képét, hanem vagy kidobnám vagy én mennék.

júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
82%
Elmondta oszinten hogy neki mar ez a kapcsolat 1 eve nem jo, lehet csak Te nem vetted eszre?! Elmondta hogy mi a nem jo? Mi az amiert nem erzi jol magat? Attol hogy reggel megisztok 1 pohar kakaot attol ez nem fog megoldodni.
júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Válás! s.o.s.
júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!