Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a férfiak akik hirtrlen...

Azok a férfiak akik hirtrlen máshogy éreztek a feleségük iránt terhesség alatt vannak happy end végűek amikor megszületett a pici?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Férjemmel 12 év vagyunk együtt szeretetteljes kapcsolat, 2 éve tervezzük a babát, ami összejött, de először azt hittük elvetéltem. Az első 3hónapban veszélyeztetett terhesen feküdtem otthon, dupla dózisú hormonnal.

Sokat sírtam, az elején mindent is megcsinált, majd elkezdett távolodni tőlem.

Amikor összevesztünk hozzámvágta, hogy most mutatom meg az igazi arcom, és hogy nem lehet a terhességre fogni(szerinte 1 éve nem is jó a kapcsolat, de szerintem már méregből mondta).

1 hónapra elment, majd visszajött és beszélgetünk már, vagy reggel együtt kávézunk(tejes kakaót iszok).

3 hónapja külön alszunk csok puszi sincs.

3hónap van még szülésig.


Amikor lelépett minden volt, vita, válást felhoztam neki, vagy párterápiát, de falakba ütköztem.Azt mondta nem megoldható a kapcsolat a részéről(meg volt itt, lehet késöbb, ha baba hamarabb jött volna stb. Összevissza dolgok)


Amióta itthon van próbálom nem nyomasztani, nem hozom fel neki ezeket a témákat, nem zargatom, próbálok szép maradni csinos, néha probálok mosolyogni is(max este mikor senki nem lát kibőgöm magam)

Ő jelenleg napi sör mennyiségét megissza, nem alszik jól, nem is van jópaszban. Már mondja hova mikor megy, mikor jön. Hétvégente horgászik, vagy szüleihez megy, hétköznap már hazajár időben



A kérdésem az lenne, hogy lehetséges, hogy baba miatti para? Maradjak türelmes a baba születéséig, hogy rendezze magát fejben? Vannak ilyen sztorik nálatok? Ha igen(akár hasonló) megosztanátok?


+Info: csodás apa lenne, csodás férj is volt, és mindig is szerette volna a babát, már hamarabb mint én



júl. 13. 08:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

vagy reggel együtt kávézunk(tejes kakaót iszok).


Hű, ez azt mutatja, mennyire szupcsi kis házasság ez, vagy miért fontos infó? Külön alvás mellett ez röhejes. Ez nem házasság...

júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elengedném. Ez csak rosszabb lesz, miután megszületik a gyerek. A többi részét nem kívánom kommentelni. Ha már most ki van, mert veszélyeztetett terhes vagy, akkor mi lesz később, amikor kialvatlan leszel, és egesznap sírni fog a gyerek? Gondolkozz! Ez nem normális.
júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

" jelenleg napi sör mennyiségét megissza"


"csodás apa lenne"


Hát marhára nem.


Ha még 3 hónap van szülésig, akkor válnék, lelépnék/kidobnám amíg még fitt vagyok, hogy a babát nyugodt közegbe vihessem haza, ne egy alkoholista baromhoz, akit a terhes felesége kikészít, és ki tudja, mit művelne egy újszülött mellett...

júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Saját tapasztalatomat írom le, de nem happy and, szóval ha nem akarod ne olvasd el 🥰

Nálunk kb hasonló volt a szitu. Hat hónapos terhes voltam amikortól külön aludtunk. Ez még nem lett volna baj, mert sokkal kényelmesebb volt így, de ez a szülés után sem változott. Elmaradtak a közös programok, a beszélgetések is. Semmi nem tért vissza belőle, pedig voltunk párterápián is. A gyerek négy éves korában lépett le egy másik nőhöz.

Először úgy gondoltam, hogy csak besokallt és idő kell neki. De két év után inkább beadtam a válópert, mert gondoltam, hogy úgysem lesz már belőle semmi. Egyik nap délelőtt kimondták a válást, délután a közösségi médián megjelent, hogy eljegyezte a barátnőjét 🤷🏽‍♀️

júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Fúú, előző, hát nem erre az utolsó mondatodra számítottam. Sajnálom, de remélem ez segített teljes mértékben elengedni érzelmileg is ezt az embert.


Kérdező, érzem a soraidon, hogy szeretnéd, ha minden jó lenne. De már nem sok az esély. Magadban mérlegelj, érdemes még hónapokat töltened azzal, hogy megfelelj valakinek, aki életed legszebb időszakában eltipor és semmibe vesz?

júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"1 hónapra elment" - akkor nem lett volna szabad visszaengedni...

Próbálom megérteni, hogy dolgoznak a hormonok és nem akarod tudomásul venni, hogy egyedülálló anya leszel, mert a "párod" csúnyán cserben hagyott az első kanyarban, de ez van, akkor jársz a legjobban, ha a leghamarabb számot vetnél ezzel és továbblépnél.

Az, hogy terhesen nem alszotok együtt, századrangú probléma. Ettől még lehetne jó a házasságotok. De ez nem kapcsolat, ez csak a te megalázásod.

júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"az elején mindent is megcsinált, majd elkezdett távolodni tőlem"

Ennek mi volt az oka, az kiderült?

júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azzal tisztába vagy, hogy rád nem néz nőként. A nőt más tölti be az életébe, akivel csokolozik, szexel, megoleli, segíti stb. Téged próbál elturni a gyerek miatt de nem fog menni. Szeretetteljes kapcsolat.. Aha gondolom.. Havi egy szex, meg néha együtt kakaozas. Grat.
júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rózsaszín ködben úszás volt a terhesség alatt, de miután megszületett olyan távolra kerültünk egymástól mint még sosem, olyan vezsekedéseink voltak amit soha nem képzeltem, teljesen kifordult magából. Nagyjából 2 év után rendeződött vissza normális-szerűre a kapcsolatunk.

Ha nektek már most ilyen szintű eltávolodás van, akkor nem jósolok sok jót. Első gyereknél a szülővé válás, amíg betör titeket a gyerek az nagyon kemény lesz.

De nekem hiányos a kérdésben hogy pontosan mi okozta ezt a nagy konfliktust, mert vagy valami komoly dolog ami nem derült ki a kérdésből vagy van valakije. Mást nem tudok elképzelni.

júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Vajon miért távolodott el? A java még csak szülés után jön. Akkor jönnek még csak az igazi kapcsolat és embert próbáló helyzetek. Ha már a terhesség alatt problémák vannak, akkor nem sok esélye van a kapcsolatotoknak. (Már ha ezt még annak lehet nevezni.)

Segítséged van, ha egyedülálló leszel?

Bocsánat a negatívnak tűnő véleményért, de én inkább maradnék a realitás talaján.

júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!