Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a férfiak akik hirtrlen...

Azok a férfiak akik hirtrlen máshogy éreztek a feleségük iránt terhesség alatt vannak happy end végűek amikor megszületett a pici?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Férjemmel 12 év vagyunk együtt szeretetteljes kapcsolat, 2 éve tervezzük a babát, ami összejött, de először azt hittük elvetéltem. Az első 3hónapban veszélyeztetett terhesen feküdtem otthon, dupla dózisú hormonnal.

Sokat sírtam, az elején mindent is megcsinált, majd elkezdett távolodni tőlem.

Amikor összevesztünk hozzámvágta, hogy most mutatom meg az igazi arcom, és hogy nem lehet a terhességre fogni(szerinte 1 éve nem is jó a kapcsolat, de szerintem már méregből mondta).

1 hónapra elment, majd visszajött és beszélgetünk már, vagy reggel együtt kávézunk(tejes kakaót iszok).

3 hónapja külön alszunk csok puszi sincs.

3hónap van még szülésig.


Amikor lelépett minden volt, vita, válást felhoztam neki, vagy párterápiát, de falakba ütköztem.Azt mondta nem megoldható a kapcsolat a részéről(meg volt itt, lehet késöbb, ha baba hamarabb jött volna stb. Összevissza dolgok)


Amióta itthon van próbálom nem nyomasztani, nem hozom fel neki ezeket a témákat, nem zargatom, próbálok szép maradni csinos, néha probálok mosolyogni is(max este mikor senki nem lát kibőgöm magam)

Ő jelenleg napi sör mennyiségét megissza, nem alszik jól, nem is van jópaszban. Már mondja hova mikor megy, mikor jön. Hétvégente horgászik, vagy szüleihez megy, hétköznap már hazajár időben



A kérdésem az lenne, hogy lehetséges, hogy baba miatti para? Maradjak türelmes a baba születéséig, hogy rendezze magát fejben? Vannak ilyen sztorik nálatok? Ha igen(akár hasonló) megosztanátok?


+Info: csodás apa lenne, csodás férj is volt, és mindig is szerette volna a babát, már hamarabb mint én



júl. 13. 08:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ugye, hogy nohoz ment 1 honapra es csak azert jott vissza, mert az nem jott ossze neki? Azert is valtozott meg.

Ne legyel naiv.

júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a sztoriban sehol nem látok szeretetteljes kapcsolatot. Nincs más nő a képben?

A második várandósságom vége felé járunk és a terhességeim alatt, ha nem is úgy kezelt a férjem, mint a hímestojást, azért mindig megjegyezte, hogy ne erőltessem meg magam, pihenjek, amennyit jól esik, stb stb. Ez az időszak nem az önfeledt orgiákról szól, ez tény, de amit írsz, az durva. Elmegy a várandós felesége mellől egy hónapra? Azt mondja nem lehet a terhességre fogni a kiborulásaidat? Na ez lett volna az a pont, ahol elküldtem volna a jó édes anyjába, nem még kakaózgatok vele reggelente...

Csak jelzem, hogyha megszületik a baba, HATVÁNYOZOTTAN nehezebb lesz. Fáradt leszel, kialvatlan, hormongőzös és teljesen felborul a megszokott életed (én poén nélkül hetekig sírtam mindennap), állandó volt az egymásnak feszülés, kiborultam azon is, hogy ő elmehet dolgozni... Gondolhatod. Ezeket sem "foghatod" majd a babára, vagy a megváltozott élethelyzetre? Ha már most nem támogat, akkor majd úgy fog, hogy alig lesz kettőtökre időtök?

Én nem szeretem a radikális dolgokat, nem mondanám, hogy azonnal költözz és vess véget ennek, de egyrészt jó lenne tudni mi változott benne, másrészt rendezni kéne mielőtt megérkezik a baba, mert csak mégjobban elfog fajulni. Az nem megoldás, hogy te társas magányban szenvedsz mellette.

Ha nem vehető rá változásra, terápiára, semmi hajlandóság benne érdemi változásra, akkor én ugyan maradnék a popómon még, de egy pszichológussal, perinatális tanácsadóval elkezdenék lélekben felkészülni arra, hogy ez a baba egyedül az én felelősségem lesz, egyedülálló anya leszek.

júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát nekem is kicsit olyan hiányos a story, hogy pontosan min vesztetek össze. Bár szinte lényegtelen szerintem, mert ahhoz elég komoly hibát kellett (volna?) elkövetned, hogy megbocsátható legyen a férjednek, hogy magára hagyta a terhes feleségét egy hónapig... Én tényleg kiállhatatlan voltam az első trimeszterben (lombikos vagyok, aztán terhesen vérezgettem, én is veszélyeztetett terhes lettem, sokat aggódtam, hogy elvetélek, na meg gondolom a hormonok is), sokat veszekedtünk, mindenbe belekötöttem, sokat is sírtam, mégse fordult meg a fejében, hogy elhagy, vagy hogy külön aludjunk. Mostmár 21 hetes vagyok, szerencsére normalizálódtak a dolgok.

Hát nálatok nem tudom így mi lesz a szülés után... Akkor majd még kevésbé leszel csinos, fitt, türelmes.

Biztos nincs szerető a képben?

Mindenesetre én megkérdezném tőle, hogy mi a terve, mert ha ezt így folytatjátok, gyerek után hamar válás lesz a vége. Úgyhogy ha válni szeretne, hajrá, ha meg nem akkor közösen próbáljátok meg rendbehozni a dolgokat, még ebben a maradék 3 hónapban, ha kell párterápiával.

júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a sztoriban sehol nem látok szeretetteljes kapcsolatot.


12, mert nem tudsz olvasni. Hát együtt kávéznak reggel 🙃

júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy még idő kell neki, hogy kiheverje hogy kidobta a másik nője. Ne haragudj, de én elküldeném ezt az embert. Amúgy az mièrt érdekes, hogy kakaót iszol reggel? 😂
júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

13assal értek egyet. Kerek perec megkérdezném, mit akar. Mert babával még rosszabb lesz. Hozzám is rengeteg türelem kellett a hormonok miatt terhesen és utána is. Néha sajnáltam a férjem.😄

Nálatok nem látom, hogy lenne akar türelme, akár empátia. És nekem is az a gyanúm, más nőhöz megy, nem horgászni.

Ja, itt olvasom, hogy "Azt mondta nem megoldható a kapcsolat a részéről"...

Akkor passz. Sztem nem szabad erőltetni, ha valami folytán nem változtat a hozzáállásán. Sajnos semmibe vesz. Nem tudom, a gyerekhez hogy fog állni, azt senki még, de minden jót kívánok neked és sok erőt!

júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
A kakaót gondolom azért írta, mert kérdéses, hogy lehet-e kávét inni terhesen, bár én úgy tudom jó vérnyomás mellett egyet-egyet lehet.
júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
Mikor veszélyeztetett terhes voltál és gondoskodni kellett rólad meglátta, hogy ez mennyi munka, és köszöni ebből nem kér. Egy gyerekről gondoskodni sokkal több munka. Szerintem engedd el ezt a kapcsolatot mert több stresszt okoz neked. Ha ott lesz a baba, meg így is elég lesz neked az elején. Hidd el, egyedül könnyebb lesz, mint egy ilyen férfival.
júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%

"A kakaót gondolom azért írta, mert kérdéses, hogy lehet-e kávét inni terhesen, bár én úgy tudom jó vérnyomás mellett egyet-egyet lehet."


Azért írta mert ő itt a legnagyobb kamukérdés gyártó és állandóan irreleváns részleteket oszt meg, hogy nehogy elmenjen másfelé a téma. Imádja nézni ahogy egymásnak ugranak emberek, de csak azon amin ő akarja. :D

júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régen nem párkapcsolat, főleg nem házasság.
júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!