Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó 6 hétben mennyit...

Utolsó 6 hétben mennyit híztatok? Esetleg fogyott valaki a végén?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
en semmit nem hiztam az utolso 7 hetben. az egesz terhesseg alatt nagyon figyeltem a taplalkozasra es a vegen szinte csak zoldsegse csirkemell levest ettem
2010. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden héten 0,5kg.Tehát 3kg.
2010. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor lodult meg a hizasom, hat kilot hiztam az utolso hetekben.

A harmincas hetek elejen stagnalt, hol fogytam kettot, kovetkezo heten visszajott, de lement egy, majd visszajott.

Hozzateszem, hogy a terhesseg vegere hagytunk egy komplett koltozest, nem igazan ettem jol, amig vege nem lett, akkor megnyugodtam es falni kezdtem.

Osszesegeben igy nezett ki: 16 hetesen kezdtem hizni, 2 kilo jott fel a 20. hetig, majd utana fixen heti fel kio a 30. hetig, tehat 7,5 kilonal jartam akkor, erre jott 6 a vegeig.

2010. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Összesen 8 kilót szedtem fel, ebből az utolsó két hónapban jött fel 5 kiló. Szóval nekem a terhesség végén indultak meg a kilók...
2010. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40. hétben járok, eddig egy kilót híztam, most, az utolsó héten. De szerintem ez is víz, mert a kezem, lábam mintha beadagadt volna.
2010. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Nem hiúságból és szépségverseny miatt tettem fel a kérdést, hanem szért mert elég idős vagyok és nagyon nehezen bírom cipelni a többlet súlyt. Most vagyok 34 hetes és szerencsére eddig csak 5 kilót híztam. Nem szeretnék már sok kilóval gyarapodni, mert minden kilónál nehezebb a mozgásom és néha felugrik a vérnyomásom. Ha még ír valaki, nagyon megköszönöm, de úgy látom következtetéseket nem nagyon lehet levonni, mindenki máshogyan hízik.
2010. nov. 1. 07:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 20. hétig 1kgot szedtem fel, majd a 33.hétig 5kgot és most vagyok a 36.ba nem jött több fel. Én nem fogom vissza az evést, ha éhes vagyok eszek. :) Az előző terhességemnél az utolsó 6 hétben 3kg jött fel, ami állítólag természetes, mert a baba akkor növekszik.

Szép babavárást kívánok mindenkinek!

2010. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!