Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus (4-re) kiírt kismamá...

Augusztus (4-re) kiírt kismamák hogy vagytok? Mennyit híztatok eddig? Fiút vártok vagy lányt? Esetleg Mosonmagyaróváron fog szülni ez időtájt valaki? Mert én valószínű ott fogok szülni.

Figyelt kérdés
Szülésznőt fogadtok vagy dokit?Ha igen kit?32 hetes kismami
2009. jún. 9. 22:46
 1/4 vav22 ***** válasza:
Én augusztus 2-re vagyok kiírva. Sajnos sokat híztam, már +13 kg-nál járok... Ebben van valamennyi vizesedés is már sajnos. A derekam sokat fáj, sokat keményedik a pocim, ritkán mesi szerűen fáj, de nem vészes még egyenlőre. Esténként nem bírok elaludni és ha el is alszom állandóan felébredek pisilni, aztán reggelre úgy elálmosodom már, hogy ha nem kell mennem sehova akkor végigalszom a délelöttöt. Fiút várunk amúgy, és nem az én hibámból sajnos nem lesz fogadott doki, mert kicsúsztam a 20 hétből, mert akkor nem rendelt pont egy hónapig. Emiatt elég szomorú vagyok. Székesfehérváron fogok szülni. És te, hogy vagy?
2009. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi is jól vagyunk:)Már én is kb.13kg-nál járok"sajna"de én is vizesedek már amióta kezdődtek ezek a nagyon melegek.Nekem is fáj a derekam én hála égnek 1*megyek csak ki éjjel Wc-re és aludni is jól tudok.Mi csak szülésznőt fogadunk dokit nem,nem érdemlik meg .Mondjuk nincs is semmi bajom,nem is volt.Mi kislányt várunk és Luca lesz a neve ha mégis megkukacosodna akkor pedig Kristóf.Kitartás már nincs sok hátra.Te nem félsz a szüléstől?Én már sokat gondolkozom hogy milyen lesz.Remélem könnyen fog menni.Vigyázz magatokra és szép napokat:)Köszi hogy írtál
2009. jún. 9. 23:25
 3/4 vav22 ***** válasza:
Első vagyok. Azt nem mondom, hogy nem jár az agyam időnként azon, hogy milyen lesz a szülés, de nem igazán félek. Úgy vagyok vele, hogy minek féljek és stresszeljem magam, akkor sem lesz jobb, sőt rosszabb lesz csak. Sokan kibírták már, mi is ki fogjuk bírni. :-) Felesleges stresszelni ezen magad, azzal nem lessz könnyebb semmi és még idegeskedsz is... Valószínű Patrik lesz a fiunk neve és nem nem hinném, hogy véletlen kislány lenne, de ha igen, akkor Liána lenne. Szerintem gyönyörű név. Én nagyon nagyon lányt akartam és még a 28. héten is azt mondtam, h tuti lány lesz és akkor mutatta meg magát. Mivel voltunk 4D-n és ott is fiút mondtak, így tuti fiú lesz. Hát már tényleg nincs sok hátra. Könnyű szülést kívánok!
2009. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is aug. 4-re vagyok kiírva és szintén 13 kg-t híztam . Ma megyek UH-ra és tanácsadásra. Kislányunk lesz, Jázmin lesz a neve. Dokit fogadtunk, a szülésznőn még gondolkodom. Nekem a szeméremcsontom és a csuklóm fáj kegyetlenül, aludni éjszaka emiatt nem tudok. Nekem is a délelőtti alvás esik jobban, de hamarosan itt a nyári szünet, nem sokáig élvezhetem!

2009. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!