Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány kiló ment le ikerszülés...

Hány kiló ment le ikerszülés után? Esetleg azt is, hogy mennyit híztatok, légyszi!

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ikerterhességem során 12 kg-t híztam. 2 héttel szülés után mértem meg a súlyomat először, akkor már 13 kg lement, tehát "jobb" voltam, mint terhesség előtt (a hasam azért akkoriban még nem volt a régi).
2011. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35kg-ot híztam,kb egy év alatt lement az egész.Közvetlenül szülés után nagyon sok leugrott,több mint 10kg.
2011. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó hír, hogy sok ment le! Ha még valakinek van ilyen tapasztalata nagyon várom.

Köszönöm!

2011. aug. 13. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem 13 kg ment fel és 10 ment le szülés után (2 és 2,5 kg-ok voltak a fiúk 1 hónappal a kiírt előtt). 1 évesek a fiaim, még szopiznak, úgyhogy ezen a súlyon állok most is.

(egyébként lányommal 10 kg-ot híztam, és 12 lement 3 hét alatt)

2011. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én kb. 6 kilót híztam eddig és most a 26. hétben vagyok. Kíváncsi vagyok mennyi lesz a végére. Az igazság az, hogy az első gyerekem után gyorsan jött ez a terhesség és még onnan is maradt rajtam olyan 5-6kg.

Köszi az eddigi válaszokat, nagyon pozitív minden!

2011. aug. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!