Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok a Cerazette...

Tapasztalatok a Cerazette fogamzásgátlóról? Híztatok tőle?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem elmaradt tőle a menstruációm, de ez normálisnek mondható. Én nem híztam semmit..
2010. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el szedni, szülés után 10 héttel. Még semmit nem érzek.:)
2010. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem híztam tőle, egyszerűen megszűnt a libidóm.
2010. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7 hetes volt a kisfiam mikor elkezdtem szedni, nem híztam, sőt, szinte már elértem a szülés előtti súlyomat, pedig szinte tésztát eszek kenyérrel, viszont semmi késztetést nem érzek a szexhez én sem.
2010. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én két hónapja szedem,eddig szerencsére nem hiztam! Viszont nekem az első hónapban kétszer jött meg,két hét különbséggel!
2010. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb. 1 évig szedtem, nem híztam tőle. Nem menstruáltam, de elég sokszor vérezgettem egy-két cseppnyit. Abbahagytam, mert a végén már 3 hétig egyfolytában. Kb. az első 6 hónap volt teljesen zavartalan.
2010. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én két hétig szedtem de már két napra rá vérezni kezdtem, ez ment két hétig, aztán abba is hagytam.
2010. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én azt mondom inkább gumizzatok vagy hüvelykúp de semmi féle képpen ne a gyógyszert válaszd tudom hogy ritka de velem is megesett hogy rossz gyógyszert írtak fel és nemelég hogy daganatom lett tőle még alergiás lettem néhány gyógyszerre meg kajára sőt amikor abba hagytam akkor meghíztam és amikor gyereket akartunk 3 éven keresztül csak 1-2 hónapig eljutottam és elvetéltem!!!!


Szerencsére most összejött egy baba de ő is koraszülött!!!


Szóval igaz én nem azt a gyógyszert szedtem de előfordúlt olyanokkal is aki ezt a gyógyszert szedi most is!!


Ez az emberek 15%-ával történik meg!

De jobb félni mint megilyedni én nem hittem el először amikor egy ismem mesélte és belevágtam hát így jártam!!!


Azért sok szerencsét!!!És bocsi ha rád ijesztettem !!!!

2010. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bruton válasza:
Én szedtem és rá 2 hétre nagyon véreztem,de szedtem hátha abba marad,de sajnos nem maradt abba.És mikor megelégeltem,abba hagytam a szedését még 1 hónapig véreztem.Nekem nagyon felborította a hormon háztartásomat,a libidóm is csökkent.
2010. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a 2. szülés után kezdtem el szedni. Addig soha nem tapasztaltam, de a szedése alatt 4x is, visszatérően hüvelygomás lettem. A nődokim javaslatáta abba hagytuk a szedését és 1-2re elmultak a panaszaim! Libidóm a szedés alatt nekem is szinte 0-ra csökkent. Viszont nem jött meg!:D Hát ... valamit valamiért.
2010. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!