Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemölcsre mit lehet használni?

Szemölcsre mit lehet használni?

Figyelt kérdés

Nem tudom a meleg vagy valami más miatt, de napok óta jön elő a labamon kezemen. Soha nem volt.

(Felhívtam a bőrgyógyászatot, ahol elmondtam hogy holnapra vagyok kiírva, azt a választ kaptam, hogy ha reggel 7te beülök, ellátnak idopont nélkül... Na most holnap reggel 7kor ha nem szültem meg, akkor nst-n leszek, ezért kérdezek itt, hátha valaki tud segíteni)


jún. 26. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Hat attol meg, hogy holnapra vagy kiirva, nem biztos, hogy meg fogsz szulni, mert a babat errol nem tajekoztattak, hogy neki akkor kene jonnie :D

En elmennek a borgyogyaszhoz, nst-re kesobb is lehet idopontot kerni aznap.

jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

8tol 10ig van nst, és időpontos, köszi...a 10ig van nst meg qzt jelenti hogy 9.15jor beül az utolsó és 10kor becsukják az ajtót.

Ha úgy menne, hogy akkor megyek amikor kedvem szottyan, nem kérdezősködnék itt, mit használhatok rá, hanem odamennék 7re és ott ülnék du 2ig.

A bőrgyógyaszat 8-14-ig van, gondolom az asszisztens 7kor kinéz, és 2ig ellát.

Na mindegy, talán majd kapok külön szobát, ne fertőzzek le 4 friss anyukát a csecsemő osztályon.

jún. 26. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Hogy fertőznéd le őket?

Viselj papucsot és ne fogdoss másokat!

jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezert kulon szoba biztos nem jar, de legalabb akkor a nogyogyaszoddal beszelj konyorgom :D
jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt kerdeztem baccameg, szemölcsre mit lehet használni, a sok olvasástidatlan, csak osztja a nem levő eszét.

Majd ha ott leszek meg fogok kerdezni, akit lehet de 2 helyen egyszerre nem tudok lenni, kosz a semmit Bunkók!

jún. 26. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit az orvos mond. Ha ez szamodra nem egyertelmu, az borzasztoan sajnalatos 🤪
jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit a patikában kiadnak. Mit gondoltál, látatlanban majd idemondunk neked valamit?!
tegnap 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!