Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhesen el tudok...

37 hetes terhesen el tudok majd menni bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye kérdés, első terhességem, és október végére kaptam időpontot bőrgyógyászatra, de akkor már nagyon terhes leszek. Csak anyajegy vizsgálatra mennék, mert elég sok és nagy, kidudorodó anyajegyem van, pár évente el szoktam menni. Amikor kértem az időpontot, nem is gondoltam rá, hogy akkor hány hetes terhes leszek, vagy mi lesz akkor. Szerintetek el fogok tudni menni? És ott nem fognak lecseszni, amiért terhesen megyek? Igazából ez csak annyi, hogy valami nagyítóval megnézik az anyajegyeket, tehát nincs semmi beavatkozás elvileg.

jún. 19. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40+3 napos várandós vagyok. Naponta járok az 1 órára lévő kórházba NST-re kánikulában. Hidd el menni fog az a bőrgyógyászat, ha épp nem szülsz.
jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

El. Én most voltam 31 hetesen. Pont szűrés miatt, mert még covid előtt úgy volt, hogy leszednek két anyajegyem, de aztán elmaradt.

Meg televagyok ragyákkal, amit még terhesség előtt égettek, most a terhesség jobban kihozta. Féltem, hogy megfertőzöm a babám, de azt mondta, nem fertőz. Leszedetni nem lehet, mert új eljárás van, ami árt a magzatnak. Magánban lehet, hogy találnék olyat, ami terhesség alatt is működik, de nem ajánlja, nehogy a fájdalomtól beinduljon a szülés😂 Ő járt már úgy pácienssel. De mivel a szűrés nem jár fájdalommal, ettől se kell félned. Meg 37 hetesen már mindegy is lenne🤷🏼‍♀️

Ő egy tündéri doki amúgy, de nem röhögött ki. Teljesen megérti, hogy terhesen nem egyértelmű laikusnak, hogy a hormonoktól változott vagy baj van. Jobb megnézetni.

jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!