Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhesen el tudok...

37 hetes terhesen el tudok majd menni bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye kérdés, első terhességem, és október végére kaptam időpontot bőrgyógyászatra, de akkor már nagyon terhes leszek. Csak anyajegy vizsgálatra mennék, mert elég sok és nagy, kidudorodó anyajegyem van, pár évente el szoktam menni. Amikor kértem az időpontot, nem is gondoltam rá, hogy akkor hány hetes terhes leszek, vagy mi lesz akkor. Szerintetek el fogok tudni menni? És ott nem fognak lecseszni, amiért terhesen megyek? Igazából ez csak annyi, hogy valami nagyítóval megnézik az anyajegyeket, tehát nincs semmi beavatkozás elvileg.

jún. 19. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne tudnál elmenni? Nem értem. Komolyan nem vágom, miben akadályozhatná az anyajegyszűrést a terhesség.

Ha nem szülsz éppen az időpontod alatt, akkor nyilván el tudsz menni.

jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A közhiedelemmel ellentétben ha problémamentes a terhesség még a 39. hétben is tudsz menni bárhova. 36 hetes vagyok, még dolgozok is, ráadásul rendezvényeken
jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én annyi idősen pont szültem, de egyébként pont a gyermekágyi osztályról lettem átküldve a bőrgyógyászatra egy pyogén granulómával (ott derült ki, hogy az) :)

És én is voltam terhesen anyajegyet nézetni, csak kisebb hassal, ami szerintem teljesen érthető, mert a hormonok miatt ilyesztően sötét lett néhány korábbi anyajegyem, meg lett sok új foltom is, gondolom sokan mennek emiatt pont terhesen, ezért biztos nem csesznek le :)

Ráadásul azt is tudják, hogy pici baba mellől később sem lenne könnyebb menni, hamarabb meg nem jókedvedből nem mentél, ők tudtak ekkorra időpontot adni...

jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

*ijesztően

(Bocsánat, bocsánat 😀)

jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
38 hetesen még dolgoztam :D nemhogy egy orvoshoz el tudtam-e menni :D
jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
36. héten szültem, úgyhogy én nem nagyon tudtam volna 37 hetesen menni bőrgyógyászhoz, nem lehet tudni előre. De ha nem lennél terhes, akkor is kaphatnal egy influenzát mondjuk ami miatt nem tudsz menni az időpontra. Júniusban oktoberre adnak időpontot?
jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 hetesen szültem, pedig problémamentes volt a terhesség. Nem lehet sajnos ezt előre megmondani.
jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha megszül 36 hetesen és addig kiengedik a kórházból akkor még el is tud menni akár az időpontjára
jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

El.

Bar nekem akkor mar 20 percenkent pisilnem kellett, ugyhogy nehezen oldottam meg, ha varni kellett valahol, az felert egy kinzassal 🤣

De attol meg nyilvan fizikai akadalya, ha egeszseges terhessegrol beszelunk, nincs.

jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy bocs ha hülye kérdés. 😅

"Júniusban oktoberre adnak időpontot?"

Hát sajnos igen. 😕 Előttem egy idős néni kért valahová időpontot (azt sajnos nem hallottam hova), jövő februárra kapott...

jún. 19. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!