Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgozzak terhesség alatt?

Meddig dolgozzak terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végzek, semmi megterhelő, 23. hétben vagyok és teljesen kivagyok ettől a melegtől. Nehézkes bemennem az irodába, nehéz hazajönnöm. mert 1 órát utazok és mindenem fel van dagadva.

Október végére várjuk a kicsit, de én már most úgy érzem, hogy nem bírom.

Ti meddig dolgoztatok? Inkább olyanokra vagyok kívácsi, akik hasonló időben voltak kiírva.

Ti hogy bírtátok a meleget? Meg tudtatok valahogy egyezni a munkáltatóval, hogy nektek kényelmesebb legyen?

Mi segített?



jún. 19. 08:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#10! Ja, én is alig vártam, hogy bebújós cipőt hordjak, mert tavasszal már olyan volt egy cipőkötés, mintha megmásztam volna az Everestet. Lövésem sincs, hogy bírják ezt a télen nagy hasúak. Meg az a sok ruha... Hát, mire felöltöznék, fekhetnék is le, úgy elfáradnék. Arról nem beszélve, ha még az út is csúszik, mert épp olyan idő van. Alapból utalom a hideget és még ezek is. Brrr. Nekem sokkal jobb nyáron.

Én is tanítok. Most fogytak el nyárra.☹️Még 2 van júliusban.Az nem baj, hogy marad egy kis időm, de azért kettőnél többel még elbírnék.

#8

jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
36. hétig de nyártól home officeban.
jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
35. hétig, de csak azért mert home office volt. Veszélyeztetett voltam. Ez is néha már megterhelő volt, de olyan munkám volt amit más nem tudott elvégezni és be kellett tanítanom aki a helyemen lesz. Mire az kiderült hónapok mentek el azért csúszottki eddig a munka. Azt mondom csak addig dolgozz míg bírod. Ha már nem bírod és teher ne dolgozz.
jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Október 15re voltam kiírva. Augusztus 2-an volt azt hiszem, az utolsó munkanapon, onnastol kiirattam magam. De ezt te érzed, hogy birod. Ha nem bírod, nem szégyen mindkettotok érdekében táppénzre menni akar már most, karogokkal ne foglalkozz.
jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 18.hétben vagyok, november közepére vagyok kiírva. Iskolában dolgozom (nem tanár vagyok), irodai jellegű munka, de most pont van fizikai része is. Azt csak nagyon óvatosan csinálom, de így is totál készen vagyok a nap végére, a meleget is rosszul viselem nagyon. Mi július 1.ig dolgozunk, utána még pár napot fogok bejárni, hogy mindent rendben befejezzek. Utána szabadság, szeptembertől táppénz. (30 hetes leszek akkor, de gyakorlatilag a 10 héttől már nem fogok dolgozni).

Ha úgy érzed nem bírod, felesleges kínozni magad.

jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
10 héttől=20. Héttől
jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Első gyerekkel október elejére voltam kiírva, 38.héten hagytam abba a munkát. Munkahelyen legalább volt klíma, otthon nem. Második terhességemnél 9 hetesen táppénzre jöttem.
jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Október 24-én szültem, szeptember 1-ig dolgoztam, szintén irodai munkát, de a főosztályvezető azt mondta, addig menjek be, amíg jólesik.

Bírtam volna tovább is, de szeptemberben az iskolakezdéssel a metrón nem akartam a tömegben összenyomódni.

jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem már 12 hetesen kiakart írni munkából az orvos... Ha szarul vagy, akkor tedd azt amit a legjobbnak érzel.
jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!