Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik eleve túlsúllyal estek...

Akik eleve túlsúllyal estek teherbe mikor kezdtek el hízni és mennyit?

Figyelt kérdés
Rajtam eleve volt egy 15-20 kg túlsúly, aztán az első trimeszterben lefogytam közel 5 kg-ot, most 18 hetes vagyok, de még csak olyan 2 kg jött vissza szépen lassan. Most se vagyok valami nagyétvágyú, lehet a melegtől is, szóval egyelőre nem hiszem, hogy nagyon megindulnának a plusz kilók. Ki mikor kezdett el hízni és végül mennyit, aki hasonló cipőben járt, mint én?

jún. 18. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem olyan 20kg túlsúllyal kezdte és folyamatosam hízott végig. A végén ugrott nagyot még a hízás, de addig is hízott végig. De ő folymatosan kettő helyett evett.
jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj azt nem írtam, hogy 160 centihez 80kg körüli súllyal kezdte és bőven 110kg körül ment szülni. Azóta 100 körül van (9 éves a gyerek).
jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 20kg túlsúllyal indultam, egy ideig stagnáltam, aztán -4kg, a 3.ban az indulóhoz képest +3 lett.
jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelentős túlsúllyal indultam. 21 hetes vagyok, eddig nem híztam. Örülök, de messze még a vége.
jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!