Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúllyal estem teherbe,...

Túlsúllyal estem teherbe, elkezdett egyre jobban zavarni! Volt valaki így?

Figyelt kérdés

169cm 80kg voltam mikor teherbe estem!16hetes terhes vagyok már híztam 2kg-ot!Teherbeesésem előtt 20kg-tól sikerült megszabadulnom amiből párhónapra rá több kg is visszajött(így kezdtem 80-nal)!Sajnálom, hogy nem látom nőni a pocakom!Nektek mikor kezdett el látszódni?Sokat híztatok?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. febr. 3. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha zavar, menj el egy dietetikushoz és állítsatok össze egy pontos CH diétát. Ugyanis az nagyon hatékony, de csak akkor, ha nem "nagyjából" csinálja az ember és szakszerűen össze van állítva a diéta.


Emellett, ha nincs orvosi ellenjavallat, minden nap legalább 40 perc gyors sétát iktass be. Nem futás, de nem is lassan andalgás.


Így lehet egészségesen, a magzat veszélyeztetése nélkül is fogyni terhesség alatt.

2015. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

hát ilyenkor nem jó leadni a súlyfelesleget a baba kerül veszélybe, persze a baba elveszi ami neki kell, de akkor is veszélyes. ilyenkor muszáj enni.

én 160 cm magas vagyok terhességem előtt 74 kiló voltam majd étrendet váltottam, fél év alatt 63 kiló lettem.

te is csak az étrendeden változtathatsz, úgy hogy a babának se árts. mert én a szénhidrát diétát terhesség alatt is tartanom kell mert inzulin rezisztens vagyok.

pl.: fehér liszt csere -teljes kiőrlésű liszt, tésztát -durum tésztára, rizst- barna rizsre vagy kuszkuszra bulgura vagy girslire(árpagyöngy) vagy basmanti rizsre cseréld gyümölcs juhkort cukros -cserélheted natúr joghurtra kis édesítővel zabpehellyel nagyon finom. tilos minden féle cukor, helyette édesítő, vagy xilit, eritri. Én nagyon sok zabpehely kekszet sütök édesítővel zabpehellyel.

2015. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szintén 20 kg-tól szabadultam meg a terhességem előtt, és valamivel nehezebben estem teherbe, mint te.

18 hetesen nekem már megjegyezték, hogy kezd látszódni, hogy babát várok. Magamon a 20. héten éreztem, amikor meg is vettem az első kismamanadrágom. :)

37 hetes vagyok, eddig 6 kg-ot híztam. Viszont én is odafigyeltem végig, hogy mit, és mikor eszem. Este pl. szénhidrátot nagyon ritkán.

2015. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megpróbálom a kekszet, mert mostanában édeset kívánok!Meg lecserélem amiket írtál!Meglátjuk :)
2015. febr. 3. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
minden receptet eltudsz készíteni, cukor és fehér liszt cserével, sok sikert és kitartást. boldog baba várást. És vigyázz a picire csak egészségesen. És egyél! :)
2015. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!