Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hetes terhes vagyok...

17. hetes terhes vagyok ikrekkel. Angliában lakom. Ma voltam kórházban és mély vénás trombózisra gyanakodnak és felírtak nekem 7db verhigito injekciót, plusz kaptam Aspirint ami piros rózsaszínes kicsi gyógyszer napi 2 szem (??)

Figyelt kérdés

az indok hogy kettő baba és így elkerülhető a magas cukor szint


Valaki volt már így ?

Orvosok biztos tudják mit csinálnak de félek hogy több kárt tennék mint hasznot a gyógyszerekkel.



jún. 14. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy a trombózis miatt mind meghalhattok?

A vérhígító nem ördögtől való, én nem csak 7 darabot szúrtam, hanem a terhességem minden egyes napján. Az aspirin is arra van, hogy “hígítsa” a véred, hogy ne legyen bajotok.

Használj mindent úgy, ahogy előírtak. Ez nem olyan dolog, amit kockáztatni kellene.

jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mivel az első terhességemnél ilyen probléma nem volt, így gondoltam kikérem más anyukák véleményét akik voltak hasonló helyzetben.

Felfogtam a dolog súlyosságát félreértés ne essék, nem gyerek vagyok. De persze köszönöm hogy megosztottad a tapasztalatod velem.

jún. 14. 00:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan szednek vérhigítót egy babával is, ne félj tőle. A vércukorszint nem tudom, hogy jön ide, de mindegy is.
jún. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Aspirin is a trombózis ellen van. Semmi köze a cukorszinthez.
jún. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Állítólag ha édesanyámnak volt gondja cukkorral akkor feltételezi nekem is lesz. Az öcséim ikrek.

Én csak azt mondom amit az orvos ...

jún. 14. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lombikosok vagyunk és az aspirint nekem kellett szednem a terhesség elején. Volt aki mellé injekciót is kapott. Én abba hagyhattam az aspirint de van akivel végig szedetik és szúrja is magát. Szóval ennek oka van.

Te csak hallgass az orvosodra. Nem ok nélkül írta ezeket. Nagyobb bajt okozol ha nem szeded.

jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. A gyógyszert szedem és ma be is szúrtam az első adagot .
jún. 14. 15:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!