Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hányás...

Terhesség alatti hányás csökkentésére vannak bevált tippek/trükkök?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal babát tervezünk, viszont nekem emetofóbiám van (hányásfóbia), és nagyon félek, hogy nem fogom tudni kezelni a terhességgel járó hányást, ezért érdekelne, hogy vannak-e tippek, amik nektek személy szerint beváltak hányás ellen.

Köszönöm!


jún. 11. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Viszont a hányás nem feltétlen vele járója a dolognak. Én csak a szüléskor hánytam. Most várom a másodikat. Eddig szintén nem hànytam :)
jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos hánytam, nekem a mentolos cukrok segítettek valamennyire, amíg azt szopogattam, nem kellett hánynom
jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem egy álom volt szó szerint. Semmi bajom nem volt.

Másodiknál minden előjött. 14. hétig hánytam is. Kb semmi nem vált be, én is cukrokat szopogattam, olyankor kevesebb jött vissza.

Kitudja neked milyen lesz és beválik-e valami hányásra, ha lenne.

jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok hányós, három terhesség alatt kétszer hánytam összesen. Nem biztos, hogy hányós leszel! Kár előre stresszelni ezen.
jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy fogsz hanyni.

Viszont mi lesz a terhesseg utan? A babak szoktak bukni, hanyni, kesobb jonnek a virusok…

Azzal mi lesz? En nem vagyok fobias, de ezek a bolcsis hanyos virusok rohadtul nehezen erintenek, a gyerek szempontjabol is, de eddig az osszeset elkaptam tole, meg a ferjem is…


Erre van valami terv? :D

jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

5: én hiszem, hogy az anyai ösztön azért erősebb lesz mint a fóbia, viszont amíg csak én vagyok... na én attól félek. Egyébként tanító vagyok, a gyerekek tudják, hogy ha rosszul vannak nem kell szólni csak szaladni, mert pánikroham lesz a vége. De ugyan úgy, ők azért nem az én gyerekeim, bízom az anyai ösztönben!

jún. 11. 20:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is hányok mindentől és azt hittem a terhesség alatt majd még jobban.

De én csak èmelygek azt sem minden nap és nem is hànyok.

Szóval akkor foglalkozz vele ha aktuális.

És még egy dolog arra, hogy mindenki mennyire más: én pl undorodom mióta terhes vagyok a mentolos cukroktól, rágótól, másnak meg az a jó.

Nekem a hideg cola jó reggel de van hogy az sem.

Szóval mindenki annyira más, hogy megjósolhatatlan te, hogy fogsz reagálni. Várd meg és meglátod.

jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hat, nem tudom, nekem azon nem segit az anyai oszton, hogy meglatom a gyereket hanyni es hirtelen nekem is kell 🤣

De panikrohamot nem kapok, csak kegyetlenul rosszul tudok lenni a latvanytol is.

jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: nem túl jó előjelek, meg kell mondjam! :D
jún. 11. 20:16
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Cerucalt szedhetsz. Hányingerre van.

De egyébként nem törvényszerű a hányás, én sem hánytam, csak folyamatosan rosszul voltam

jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!