Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek le volt maradva az...

Akinek le volt maradva az embrió de tovább fejlődött?

Figyelt kérdés

Beültetésen voltam, mivel a 7. Héten csak két petezsák volt ezért elengedtük őket. ( egy petéjű ikrek ) azonban egy hét múlva mentem kontrollra hogy kijöttek e már , és nem hogy még bent vannak , hanem az egyikben (ami sokkal kisebb volt mint a másik) egy embrió csomót látott az orvos ami eddig nem volt ott.

Azt feltételezem hogy ez nem életképes terhesség de a doki újra vissza állított progeszteronra hogy adjunk neki esélyt.

Volt olyan akivel történt hasonló? Nem várok egészséges terhességet tekintve hogy a 9.héten vagyunk de nem értem hogy fejlődik oda embriócsomó ha már nem él a terhesség.



jún. 10. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Na jó, én csak ennyit: ❤️. Akkor még mindig nem terveznek távozni...
jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Attól még fejlődhet egy ideig, hogy egyébként nem fog megmaradni, mert elhal. Lombiknál meg pláne kőbe van vésbe a terhesség kora, nem lehet lemaradás.

Szóval ez a jelenség nem ritka.

jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsó; egy nem élő embrió is fejlődhet?

Nem értek hozzá de mivel a megfogalmazásod jelen időre vonatkozik , és a a doki nekünk 2 hete mondta lassan hogy engedjük el,és akkor hivatkozott arra hogy megálltak egy ponton, ezért inkább vissza kérdezek.

jún. 10. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha jól értem, akkor még nem volt embrió a petezsákokban, így szívhang vagy pulzálás sem, amiből eldönthette volna, hogy elhalt vagy rosszul fejlődik.

Olyan van, hogy lassan fejlődik, késve lesz szívhang, és végül annak ellenére elhal, hogy úgy tűnt, a késés ellenére lesz szívhang, csak elmaradt.

jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 7hetesen üres petezsákom volt, 18mm.

8hetesen 22mm-es petezsák, benne szikhólyag.

9hetesen 23mm-es petezsák, benne 3mm embrió.

10hetesen műtöttek, 4mm embrió.


Fejlődött, de ez ennyi hét alatt édeskevés. A vetélés nem indult be nálam magától.

jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nálam sem én csak azért mentem orvoshoz mert jött pár barnás dolog és tudni akartam mikor lesz menzesz és melyik a vetélés. Erre visszaállított mert magas volt a hcgm de már lelkileg nagyon nehezen viselem én igazából már elengedtem, de most meg már teljesen szétcsúszva érzem magam.

Nem is értem hogy egy orvos miért csinál ilyet mármint ő a szakember ,nem én . Pedig elmondtam neki mindent.

Köszönöm azért a leírtakat, nem tudjátok esetleg hogy ambulanciára kell menni ilyen esetben? Ott megcsinálják a műtétet?

jún. 10. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem.

Ha megindul magától a vetélés, és iszonyú erős, vagy nagyon durván görcsölsz, akkor kell az ambulanciára menni, onnan pedig vagy haza vagy a műtőbe küldenek.


Ha nem indult meg a vetélés akkor az sztk-s doki ír ki műtétre.

jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen hiteget az orvos, ebből nem lesz élő terhesség. Nagyon sajnálom:(
jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!