Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák hogy vagytok...

30 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy birjátok ezt az össze-vissza időt? Ti milyen ruhákkal készültök fel a babátoknak ,akik augusztus elejére vannak kiírva? És miben hozzátok haza a picit?

Figyelt kérdés

jún. 4. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz tavaly július közepén született a kisfiam, akkor pl olyan hőség volt az osztályon hogy a babák egy szál rövidujjú bodyban voltak. Ha is napozóban vittük, vékony pelussal letakarva a nap ellen. Ilyen idő is lehet augusztusban, és persze akár 20 fok is. Amilyen szeszélyes az időjárás, nem tudod előre kiszámolni. Vigyél mindenfélét és meglátod.
jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még csak 29hetes vagyok és augusztus 2.felére vagyok kiírva. Van mindenféle ruhám, amiket örököltem, meg össze -vissza vásároltam. Lassan megnézem, kell-e még valami. Arról fogalmam sincs, miben hozom haza. Olyankor szokott elromlani az idő, de tavaly például elfelejtett. Aztán még az is lehet, hogy császár lesz és korábban 🤷🏼‍♀️ Ezen most nem aggódom, van elég problémám a jelenben is. Amúgy jól vagyok, a terhességgel van a legkisebb bajom🤣
jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jol, szarul alszom, tegnap pl hajnali fel 3kor dobott ki az agy, majd delutan 5tol aludtam kora estig, aztan ejfeltol aludtam ma reggel 8ig. Megorulok. Kislanyom is tombol, kb egy honapja mar nem csak este reklamal, hanem akar hajnalban, reggel es napkozben is. Es eleg erosen.


Augusztus kozepere vagyok kiirva, nem tudom miben hozzuk haza, lehet egy szal pelenkaban, ha 40 fok lesz. Az utobbi nehany evben eleg hulye nyarunk volt.

jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Masodik terhessegem mar, hat az elso annyival jobb volt basszus, pedig az se volt egyszeru.

De annyira jo volt akkor pihenni, amikor akartam, miutan mar nem dolgoztam…

De most menni kell a 2 evessel, ha alszom, ha nem. Ezert nagyon nehezen birom mar.

Persze, en valasztottam, de talan valahogy bele se gondoltam magaba a terhessegbe, csak azt lattam, hogy szeretnek egy masodik gyermeket is 😂


Pokol, soha soha tobbet 😭😭

jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuu... Hát én is igazából, sajnos vérszegény vagyok, infúzióra kell járnom. Nekem programozott császár lesz,a dátumot még nem tűztük ki a dokival, majd 32 hetesen beszélünk erről... Én igaz 8 évvel ezelőtt májusban szültem a kislányom,surgossegi csaszarral ,sajnos toxemia miatt. most olyan teljesen újnak tűnik minden... De igen teljesen más mikor az ember többet pihenhet.. Az éjszaka nekem is nagyon rossz ,főleg azért mert nagyon nagyon izzadok.. Nagyon félek a melegtől , igazából most is kislányom lesz sok minden megmaradt a kislányomrol... De hááát :) Azért ki tudna ellent mondani a csodaszép babaruciknak.. már igazából sok rucija van még a hazahozos szettet akarom beiktatni.. de nem tudom H igazából én hosszú ujju bodyra gondoltam szoknyas kis nadraggal és még egy vekony kardigannal , vekony sapival... De hát ha tényleg nagyon meleg lenne akkor ez meg sok...
jún. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!