Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HCG növekedési ütem?

HCG növekedési ütem?

Figyelt kérdés

4 hét 6 naposan: 4839

5 hét 1 naposan (itt csak 39 óra telt el): 6686, doki szerint belefért.

5 hét 3 naposan, ma viszont csak: 10480 lett.

Dokit még nem sikerült elérnem, az eredményt én most kaptam meg.

Mennyire pontosan kell duplázódnia?



máj. 28. 14:36
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
7-es,ha meg esetleg méhen kívüli és nincs ellenőrizve, mert szerinted elég lenne 2 hét múlva, akkor esetleg az életeddel játszol. Beléptem méhen kívülis csoportba, ahol megannyi ilyen eset van és volt akinek a méhe bánta, nem csak a petevezető, mert nem volt ellenőrzésen, panasza nem volt, csak amikor már az 5 órás életmentő műtét előtti órákban volt. Szóval a válasz a kérdesekre és kiakadásokra, hogy bizonyos esetekben miért fektetik be az embert vagy miért rángatják vissza kétnaponta, na mondjuk lehet ezért.
máj. 29. 10:33
 22/33 anonim ***** válasza:
31%
Azért nem értjük itt sokan, mert más ilyenkor szokott időpontot kérni első vizsgálatra. Baromi korán mentél a dokihoz. Ilyenkor minden teljesen képlékeny. Vagy marad a terhesség vagy nem.
máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
17-es vagyok: valószínűleg a doki jobban tudja. Próbálj meg nem rágörcsölni a témára. Bármi is lesz nem tudsz rajta változtatni mert ez sajnos tőled független. Plusz tudom ez csúnya de inkább az elején mint később. Ennek ellenére nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen. Írj majd mi volt.
máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%

Ami mondjuk aggasztó lehet az a petezsák formája, tehát, hogy elnyúlt. Ez az esetek többségében nem jelent jót. A hcg szint pedig majdnem duplázódik. A befektetéssel kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy jobb megelőzni egy esetleges nagyobb problémát. Mindenki tájékozottnak tűnik a válaszolók közül, tehát akkor azzal is tisztában kell lenni, hogy egy méhen kívüli várandósság esetén ahogy fejlődik a terhesség és növekszik az embrió illetve a petezsák, okozhat akut hasi katasztrófát ami belsővérzéssél jár. Ez teljesen életveszélyes állapot.

Az, hogy mi a protokoll a kórházban vagy mitől nyugodt az orvosa ez abszolút az orvos döntése. Mi nem ismerjük a kérdező anamnézisét ő pedig igen.

Jelenleg 28 hetes várandós vagyok és úgy választok orvost, hogy felmérem a képességeit illetve bizalmat szavazok felé. Logikusan végig gondolva mindenki így választ, gondolom a kérdező is ezt tette és mindenki más is.

máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
22-es, pecsételés és feszítő egyoldali fájdalom miatt telefonáltam a dokimnak, aki azt mondta már 2 vetélés után, hogy nézzük meg. Ugyanis, ha a pozitív teszten kívül más módon is igazolható a méhen belüli (tapintás, esetleg uh) akkor progeszteron pótlást kapok. Remélem így érthető, bár ennek még mindig semmi köze a fő kérdéshez.
máj. 29. 12:41
 26/33 A kérdező kommentje:
24-es,köszönöm. Tényleg. Végre valaki érti.
máj. 29. 12:43
 27/33 A kérdező kommentje:
17-es. Köszönöm. Tegnap és ma már elengedtem. Nem stresszelek tovább. Igen, ha mennie kell ismét, akkor menni fog. Most biztosan egy időre legalábbis lemondok a baba témáról, sok volt ez majdnem 8 év és csak veszteség.
máj. 29. 12:49
 28/33 anonim ***** válasza:

17es vagyok:

Ne mondj le róla azért. Nyilván ha azt érzed, hogy ez sok volt már, akkor inkább pihenj egy kicsit meg töltődj fel.

Ha pedig újra készen állsz rá, akkor egy komolyabb kivizsgálást ajánlanék mindenképpen, hormon, endo, meg pajzsmirigy meg minden egyéb. Meddőségi klinikán nem tudom voltál e, de ott kivizsgálnak mindent. Ezenkívül lehet csak valami kis hormon sok vagy kevés ami, ha helyreáll akkor minden okés lesz.

Ha pedig lombikra kerülne sor azzal is szuper eredményeket szoktak elérni.

Nagyon remélem, hogy még idén jó hírekkel jössz. Vagy egy kis szünet után jövőre.

Nagyon sokan vannak hasonló helyzetben (tiktokon követek is párat) és nagyon sokuknak sikerül előbb vagy utóbb. Persze nem könnyű, de nem vagy egyedül. Kitartást!

máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk már mindenen. Az összes vizsgálaton, laboron én is és férjem is. Sőt már 2 stimulált ciklusom is volt (ez volt a második) és reprodukciós központba is elkezdtünk járni csak ugye pozitív lett a teszt.

Biztosan végleg nem fogjuk feladni, de most valamiért azt hittem a tavalyi vetélés után most mi is átélhetjük a csodát. Nagyon hittem benne, de azt érzem most nagyon elfáradtam és kell egy kis idő, mert utóbbi hónapokban inkább tűpárna voltam, mint ember. Annyit szúrtak, annyit túrtak. Egy szalmaszál van most, férjem még kapaszkodik bele, talán neki picit több ereje maradt, fizikailag szerencsére neki nem kell megszenvednie. De lelkileg neki sem könnyű. Most a hitet rábízom, én elmondtam ennek a babának, hogy szeretném ha maradna, mert nagyon sokat vártunk rá és rengeteget tettünk érte. Lesz, ami lesz.

máj. 29. 13:12
 30/33 anonim ***** válasza:
63%

17-es vagyok:

Figyelj, ha nem jönne össze, akkor ha pár hónapot pihentek nem lesz semmi. Itt lesz a nyár, nyaraltok, pihentek úgy, hogy közben nem ezen jár az agyatok. Aztán ősszel vagy amikor készen vagytok rá visszatértek.

De az is lehet, hogy most összejön, csak megijeszt titeket a pici. Pénteken minden kiderül. Nagyon szurkolok nektek és gondolok rátok! <3

#17

máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!