Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos volt a baba neme?

Anonimusz00 kérdése:

Biztos volt a baba neme?

Figyelt kérdés

18 hetes genetikai uh-n kislányra tippelt a doki,de azt mondta legközelebb meglátjuk.

Járt úgy valaki hogy rosszul tippeltek? Nyilván a legfontosabb hogy egészséges legyen,de vásárlás szempontjából,név választás,stb miatt jobb lenne tudni,izgatott vagyok.



máj. 8. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesó kisfiának minden ultrahangon más nemet mondtak és még a 36. hetin se tudták biztosra mondani. Nekik egyébként inkább lány fele hajlottak az orvosok de kisfiú lett.


Szerintem amúgy ez nagyon ritka én például egyedül őket tudom ahol nem volt pontos a nem megállapítása, hiába magán nőgyógyász és 4D ultrahang.

máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelmű fiút mondtak a 18. Héten, az is lett.
máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Katona Dius ***** válasza:
100%
Öcsémnél volt az, hogy mikor vele volt várandós anyu, kb minden UH-n mást mondtak. Sose látszott rendesen, hol lányt mondtak, hol fiút. Az utolsó 2 hónap felé derült ki, hogy fiú lesz mégis. Ez mondjuk 22 éve volt, lehet azóta fejlődtek etéren.
máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnél kislányt mondtak biztosra, mindkettő kislány is lett :)

Egyiküknél a 12. Heti ultrahangon, másikuknál a 18. Hetin derült ki és minden rákövetkező ultrahangon meg is erősítették

máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!