Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos volt a baba neme?

Anonimusz00 kérdése:

Biztos volt a baba neme?

Figyelt kérdés

18 hetes genetikai uh-n kislányra tippelt a doki,de azt mondta legközelebb meglátjuk.

Járt úgy valaki hogy rosszul tippeltek? Nyilván a legfontosabb hogy egészséges legyen,de vásárlás szempontjából,név választás,stb miatt jobb lenne tudni,izgatott vagyok.



máj. 8. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Lányt mondtak a 18. héten és lány is lett.
máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk 18. héten 80%-ban kislányt mondtak. Aztán a következő vizsgálaton meg kisfiúra tippelt inkább, de nagyon szégyenlős volt, nem látta az orvos jól. És ez ment a terhességem alatt végig. Sajnos egyszer sem tudta megmondta 100% pontosan, mert mindig rosszul feküdt. Így kiságyból, bútorból, meg úgy mindenből unisex-et vásároltunk, de nem is bántuk meg. Végül kislányom lett. ☺️
máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
A mi lányunk full széles terpeszben feküdt a méhemben. Teljesen biztos volt hogy lány.
máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Lányt mondtak lány lett

Fiút mondták fiú lett.

A fiam egyébként szét tett lábakkal nem szégyenlős módon mutatta meg a kis kukit.

Soha nem tudtam mit kell nézni az uh képen amikor mutogatta az orvos

De akkor ott egyértelmű volt, hogy mit láttam 🤣

máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
3-as, ez volt a kérdés?
máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A doktor legtobbszor tippel, de mondhatja, hogy o ezt biztosra latja? Nekunk lanyt mondtak a 20. heten, ugy tunt, az orvos hatarozott.

Nem azt mondta, hogy nem jol latni, vagy nem meri szazszazalekra allitani. Kerdezte, volt e mar szo a nemerol, mire mondtam, hogy meg nem, de kivancsiak vagyunk. Es akkor mondta, hogy kislany.

máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
18. héten lányt mondtak, 24. héten az 5Dn derült ki hogy fiú.
máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pedig azért olyankor már elég jól látszik, ha mutatja. Nekem 13hetesen azt mondta a doki(pedig kiváló szonográfus), hogy ő nem szokott tippelni, ha még a következőn is tudni szeretném, szívesen megmondja biztosra. De aztán röhögött, mert amikor oda jutott, úgy bealudt szorosan összeszorított lábakkal, ha akarta volna, se tudta volna megmondani. Csináltattam tesztet, amiből kiderült, hogy fiú. De akkor már bizonyítékot is akartam, kevés volt, hogy van y kromoszóma, legyen is ott valami 😂 Ezért a következő genetikain(másnál voltam, mert az 1.szabin volt), rákérdeztem. A doki rögtön rávágta, hogy fiú. Én akkor még semmit nem láttam, de aztán egy ponton úgy beterpesztett, hogy számomra is egyértelmű volt, nem tudtam volna összekeverni semmivel, pedig én aztán tök hülye vagyok az uh.képekhez.

19hetes voltam akkor. Szóval szerintem akkor már csak azon múlik, hogy mutatja-e.

máj. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a 12. hetin már biztosra mondta a doki, egyértelműen látta modern, korszerű géppel. Aztán a Nifty is ráerősített a vérből, utána is minden UH-n különböző dokik is mind mondták.

Nálunk nem volt kétség egy pillanatig sem senkiben, pedig azt hittem ilyen korán nem fog kiderülni.

máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt lehagytam, hogy fiú lett, szerintem azt könnyebb megállapítani. Szóval már önmagában az, hogy nem biztos benne, talán a lányra erősít rá még jobban.
máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!