Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dopegyt vérnyomás csökkentő...

Dopegyt vérnyomás csökkentő hatásai?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Világ életemben alacsony volt a vérnyomásom. Terhesség alatt is végig tökéletes volt. Sajnos a 36 héten 140/88 - at mértek, így egy hétig naplót kellett vezetnem róla. 130-142 között mozgott, de megelőzés céljából napi 4x1 szem dopegyt kell szedjek. 2 napja szedem, azóta folyamatosan szédülök, hasogat a fejem, borzasztó a közérzetem. Eddig ésszerű keretek között takarítottam, pakoltam. Most annyira fáradtnak érzem magam, hogy sírni tudnék, ha el kell mosnom két edényt. A vérnyomásom továbbra is 130-140 között mozog. Toxémiát kizárták.


Akik szedték és tapasztalak hasonló tüneteket: mikorra állította be normál szintre a vérnyomásotokat? Elmúltak egy idő után a mellékhatások vagy enyhültek?


Kérlek ne bántsatok, ha elírtam valamit nézzétek el, most is teljesen tompának érzem magam.


38 hetes kismama



ápr. 30. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1-2 nap alatt elmúlt a fejfájás meg ilyesmik. Mondjuk elsőre a 4x1 nem kevés, nem csodálom, hogy fáj a fejed.

Nekem emelni kellett a kezdő dózison, úgy állt be jóra a vérnyomásom pár nappal később.

ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Ment a zöld pipa.
ápr. 30. 14:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!