Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt már terhessége...

Kinek volt már terhessége alatt bárányhimloje? Es mien kovetkezmenyekkel járt? Betegen szuletett e a kicsi? Stb. Xeretnek tapaxtalatokrol olvasni. Elore is koxonom

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
az x lenne az sz betű?
2009. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják az első 3 hónapban veszélyes mert nem csak vetélést,de maradandó károsodást is okozhat a babának.De a védőnő megmondja pontosan.
2009. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tesóm amikor várta a 2. fiát, akkor az akkori sógornője és a családja bárányhimlősek voltak. Szóltunk neki, hogy nem menjen át, mert elkaphatja tőlük. Nem fogadott szót, és átment, később kiderült, hogy rubeólás lett és átadta a gyereknek is. Oda-vissza fertőzték egymást. A gyereknek annyi lett a baja, hogy nem fejlődött ki rendesen a felhámja. Így ha elesik a gyerek, azonnal vérhólyagok jönnek ki rajta és irtó nehezen gyógyul, de a hegek megmaradnak. A tesóm belehalt a szövődményekbe!
2009. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a bárnyhimlő veszélyes. De erről az orvosod többet tud mondani vagy védőnő. Nekem az ismeretségi körömben van egy család ahol sajnos az anyuka bárnyhimlős lett a terhessége alatt és már nem tudták tőle elvenni mivel a terhessége felén már túl volt. Sajnos egy beteg kislánynak adott életet igaz nagy szeretetben nevelik a kislányt aki már nem is olyan kicsi.
2009. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,hogy csak az első 3 hónapban vaszélyes! A rubeola nem rózsahimlő?Mert azt hallottam,hogy az viszont az egész terhesség alatt nagyon veszélyes!
2009. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!