Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van azt, hogy valaki...

Miért van azt, hogy valaki meghízik a terhessége során/után és valaki ugyanolyan vékony marad mint volt? Valaki szoptatás alatt fogy, mint az atom, valaki meg hízik.

Figyelt kérdés
És aki meghízik nem biztos, hogy azért, mert zabál egész nap, még mielőtt valaki így reagálna.
2010. okt. 24. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem zabál,akkor a genetika marad.
2010. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, megmondta az első. Ennek semmi csoda nincsen a hátterében, az egész csupán genetika.
2010. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy genetika. Én az elsővel 22 kg-t híztam, a vékony alakom bálna lett, de egy év alatt nádszálra fogytam vissza, mint anno anyukám.
2010. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizonyára genetika, bár mondjuk nem igazán értem - a terhesség alatt fogytam (pedig nem volt igazán feleslegem), most a szoptatás alatt megint fogyok...lassan annyi lesz a súlyom, mint tinikoromban...Szóval pont nem gondoltam magamról, hogy terhesség után és szopi alatt leszek vékony. Furcsa.

Sógornőm meg csak hízott és hízott, pedig nem evett sokat! Sőt, szerintem kevesebbet evett mint én...érdekes dolog.

2010. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!