Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan, hogy valakinek...

Volt már olyan, hogy valakinek a szextől elment a baba? Félek

Figyelt kérdés

Szisztok!


7-8 hetes terhes vagyok!

Tegnap este szexeltünk az urammal végre, mert mióta baba van ez volt a 2. hogy összebújtunk.:(((


Volt egy póz ahol nagyon mélyre hatolhatott egy "lökés"eléggé fájt is, rögtöl szóltam s váltottunk.


Csak rögtön utánna sötétbarna folyás jött ki belőlem, most reggel a tisztasági is eléggé sötétbarna, de nem híg meg piros mint a vér.

mikor pisilés után kitöröltem a papíron már nem volt semmi!!!Lehet azért ilyesztő mert az ondóval keveredve kisfolyt egyszerre ez a mennyiség..nem tudom...


nem fáj nem is görcsöl a hasam.


Lehet baja a babának????Nagyon félek!Férjemnek sem merem elmondani, mert így is fél, hogy árt a szexel,így sem szoktunk gyakran, hát ha még ezt elmondom neki.. de én meg annyira kívánom.


NAgyon félek, hogy elmegy a babánk:(((


2009. jan. 4. 08:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

na hát elmondtam neki az eddígi kis barnázásokat is, de nem mondott rá semmit:(((


első pár hétben azt mondta ne szexeljünk, most meg már engedélyezte, de azt mondta ne akrobatikázzunk, hát sztem nem volt akrobatikus a póz, csak túl mélyre ment...

2009. jan. 4. 14:05
 12/18 anonim ***** válasza:

Beszéltél ma az orvossal????Mert ha már cserélni is kellett a tisztaságit,az nem valami jó hír!!!

Hát a lábak a nyakba akrobatikus poznak számit, Hívd fel most,vagy tényleg menj be az ügyeletre UH-ra,ne stresszel fölöslegesen,ha nincs semmi baj,de ez hogy ideges vagy,ez még jobban árt!!

Ada.

2009. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is barnázgattam és vérezgettem ennyi idősen. Pont szeretkezés után észrevettem, hogy kicsit élénkebb, piros vér távozott. Meg is ijedtem. Felhívtam a dokim, aki azt tanácsolta, hogy azonnal menjek be a kórházba és nézessem meg magam. Lehet, hogy semmi baj nincs, de ezek a jelek akár a vetélés jelei is lehetnek. Na hát ugye irány kórház. Ott egy doki megvizsgált és azt mondta, hogy nem a babától látja a vérzést, hanem valami seb, vagy gyulladás okozhatja. De bent tartottak 4 napig. Kaptam gyógyszert is. A hazamenetel után is egy pár napig szigorú ágynyugalom. A szextől persze eltiltottak. Aztán megszűntek a tünetek. Azóta voltunk már párszor együtt és nem tért vissza a probléma. Táppénzen is vagyok azóta. Na de valamit valamiért.

Szerintem egy telefont ilyen esetekben mindenféleképpen érdemes elereszteni!

Remélem nincs amúgy semmi baj!

Minden jót!

18 hetes kismami

2009. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
már elmúlt, ma már csak egy kicsi van, de nem fájt a hasam, semmi, csak tuti túlmély volt...nem zargattam feleslegesen a dokit
2009. jan. 5. 13:04
 15/18 A kérdező kommentje:

ADA!!!!!!!!!!!!!!!!



TE NEM VAGY VÉLETLENÜL VÉDŐNŐ???????????????????????

2009. jan. 5. 13:14
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem akarok okoskodni, már írtam, hogy mindenképp menj dokihoz! Attól még, hogy elmúlt, lehet baj (Isten ments!!!!!)! Inkább nyugtasson meg, nem? Tényleg nézesd meg magad, jó? Kettőtök érdeke!

E.

2009. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok védőnő!! Miért?? Csak szinplán aggódtam...

Ada.

2009. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aggódsz össze-vissza, ami persze érthető is, de ha már hál'istennek ennyire félted a babád, miért nem fogadod meg az itt kapott tanácsokat, és mész el vizsgálatra, ultrahangra, hogy 100%-ig megnyugodhass??? Nem értem, ha ennyire félted a kisbabád, miért tartózkodsz attól, hogy ezt megtedd??? Írod, hogy már mióta barnázgatsz, nem lenne jobb ezt kideríteni mitől is lehet? Attól, hogy itt nyugtatgatod magad, hogy biztos csak túl mélyre ment... még ugyan olyan ideges vagy, ráadásul azt se tudod, van-e valami nagyobb gond. Kívánom hogy ne legyen, és nyugodj meg! De mindenképp hallgass a többiekre!
2010. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!