Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan, hogy valakinek...

Volt már olyan, hogy valakinek a szextől elment a baba? Félek

Figyelt kérdés

Szisztok!


7-8 hetes terhes vagyok!

Tegnap este szexeltünk az urammal végre, mert mióta baba van ez volt a 2. hogy összebújtunk.:(((


Volt egy póz ahol nagyon mélyre hatolhatott egy "lökés"eléggé fájt is, rögtöl szóltam s váltottunk.


Csak rögtön utánna sötétbarna folyás jött ki belőlem, most reggel a tisztasági is eléggé sötétbarna, de nem híg meg piros mint a vér.

mikor pisilés után kitöröltem a papíron már nem volt semmi!!!Lehet azért ilyesztő mert az ondóval keveredve kisfolyt egyszerre ez a mennyiség..nem tudom...


nem fáj nem is görcsöl a hasam.


Lehet baja a babának????Nagyon félek!Férjemnek sem merem elmondani, mert így is fél, hogy árt a szexel,így sem szoktunk gyakran, hát ha még ezt elmondom neki.. de én meg annyira kívánom.


NAgyon félek, hogy elmegy a babánk:(((


2009. jan. 4. 08:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hívg fel az orvosodat!!! Lehet hogy csak méhszáj környéke sérült egy kicsit,de jobb félni mint megilyrdni. Én is ennyi idős pocokos vagyok,és mi sem vagyunk sajna sűrübben együtt,mert nekem halvány rózsaszínes valami jött 2x belőlem,viszont 2 póz bevált ami nem sérti a méhnyakat. Az egyik hogy Te vagy fölül és te irányítod hogy mennyire kényelmes még neked,a másik hátulról,de nem kiskutya pózban hanem kiskiflibe,vagyis Te oldalt fekszel és a párod mögéd bújik! Ez nagyon jól esik,pláne hogy hormonok most jobban pörögnek...

Nyugodj meg,és a pároddal igen is beszéld meg!

Szorítok! És írd meg hogy mit mondott a doki!! a szexről lehet le tilt 12 hétig,de ez legyen a legkevesebb!!

Üzenj mindenképp!!

Ada.

2009. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

magándokit ilyenkor vasárnap reggel fel lehet hívni???

s ha napközben már nem lesz semmi????

akkor nincs mitől félni nem?akkor csak megsértettünk valamit odabennt!nem?


amúgy mitől lehet ilyen sötétbarna folyás????eddíg is barnázgattam heti 1szer 2szer, de ez attól sokkal több és sötéttebb.:(((

2009. jan. 4. 08:29
 3/18 A kérdező kommentje:

jaa s a bűnös póz az volt amikor én alul vagyok és mindkét lábam a nyaka körül volt:((((((


tuti nagyon mélyre ment, csak annyira kívántam....


mi sérülhetett?

2009. jan. 4. 08:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Magán dokinak elég sok pénzt kifizetünk,hogy ennyi áldozatott hozzon értünk,én is felhívhatom bármikor,nekem ő mondta.Igen,ez a póz nem a legideálisabb.Hívd fel nyugodtan,vagy nem tudom hol laksz,de a helyi korház ügyeletén csináltass egy ultrahangot!

inkább legyen egy fölösleg utad,mint az idegeskedés!

2009. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenképp azt javaslom neked, hogy hívd fel! Ha meg esetleg elküld melegebb éghajlatra, legalább tudni fogod, hogy rá nem számíthatsz! Az én magándokim is azt mondta, hogy bármikor bármi van, hívjam. Az első babám szinte problémamentes terhesség volt, most a második sajnos ilyen barnázással-vérzéssel elment. Szóval tényleg inkább félni, mint megijedni! Drukkolok, hogy minden rendben legyen, és írj, hogy mi újság!

Enci

2009. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Barnazgatasom nekem is volt az elejen, de azonal le is tiltott az orvos a szexrol + adott Utrogestant.Szoval hivd fel a dokidat , hogy meg tudj nyugodni es pihenj sokat,mert meg az is fontos!Drukkolok!

19 hetes km

2009. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam az elején/5-6 hét/,sex után elkezdtem barnázni,és korházban kötöttem ki 1hétre,de most már nem bánom.Kaptam injekciokat meg Duphastont szedtem egészen a 13.hétig.Nekem 1hétig folyamatosan volt barna.Le is tiltott a doki a sexröl.

16hetes

2009. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is így jártam az elején.Felsértettétek egy kicsit a nyálkahártyát,ne ijedj meg,szerintem már biztos elis múlt.
2009. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ég van, de már ne olyan sok, azért már a 2tizstságim a mai napon:(((((
2009. jan. 4. 12:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha hetente 1x-2x barnáztál eddig is,miért nem említetted a dokidnak?Mert ez utalhat hormonális problémára,és akkor gyógyszeres kezelés szükséges.A szex pedig alapból tilos barnázás esetén.Nálam ugyanez volt 7 hetesen,kaptam gyógyszert,és eltiltást a szexről.

Konzultálj mindenképp orvossal!!

2009. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!