Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kádban fürdés terhesen?

Kádban fürdés terhesen?

Figyelt kérdés

Az egyik legnagyobb vita téma ősanyáknál. Szabad e vagy nem? Hány fokos vízben? Nos, itt lennék én első babás anyukaként (30+5 hét) 25 évesen, kapom a kéretlen tanácsokat jobbról balról. Tegnapi nap folyamán vizsgálaton zárt méhszájjal, nagyon hidegben időben igenis fogok kádban fürdeni, ráadásul 37 fokos vízben. Mert jól esik, mert nyugtató hatású ami jót tesz az anyának is és a babának is. Kérdem én ki hogy áll ehhez a témához? Te ha esetleg van már gyermeked fürödtél kádban ennyi hőmérsékletbrn terhesen? Ha igen mennyi ideig? Ha nem akkor miért nem? Megannyi terhesség, millió orvos és rengeteg anyuka tapasztalatokkal. Érdekel és kíváncsi vagyok. Osszátok meg velem a tapasztalataitokat.

És édes istenem már most látom a "kedves" kommentelőket amint ide pötyögik: majd ha elvetélsz nézhetsz...

Várom őket is 😁



#terhesség #Kádban
2023. dec. 9. 15:22
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es válaszoló! Igen csalódtam... Kellemesen! Végre olyan gyakoris válaszok ahol anyák nem bántják a másikat ❤️
2023. dec. 10. 18:10
 22/22 A kérdező kommentje:
18-as! Ugyanígy vagyok én is. Kint van a poci és nem éri víz l,ért már annyira nagy 🤣❤️
2023. dec. 10. 18:11
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!