Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most jutott eszembe, hogy én...

Most jutott eszembe, hogy én nem mentem a védönőhöz. Elfelejtettem! Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
voltam mikor 6-hetessen kiállitotta a kis könyvemet.utána elküldött ide oda.és teltek a hetek csak a nőgyogyászhoz kellet járnom most itt vagyok 17-hetessen és most ugrott be,hogy valamit elfelejtettem hát most hogy van ennyi eszem.mit fogok mondani a védönő????????
2009. jan. 2. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, amikor tudsz menj el hozzá, vigyél minden eredményt, ő beírja a dolgokat, és aztán megbeszélitek a dolgokat! Most már én is régen voltam az ünnepek miatt, és majd csak akkor megyek védőnőhöz, ha a következő labor, meg cukoreredmény meglesz! De telefonon beszéltünk, és neki is jó így. Nem hiszem, hogy mérges lesz a tiéd sem.
2009. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!