Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes terhes vagyok! Sajnos...

17hetes terhes vagyok! Sajnos sikerült nagyon megfáznom.Köhögéstől már kikészülök.Mit tehetnék,hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Orvosom sok teát javasolt,mézet,mivel nem fogyaszthatok valami jó kis köptetőt ami legalább gyorsan hatna!😔

Buta kérdés lesz bocsánat előre is de első baba és nagyon aggódom! Elgondolkodtam azon,hogy én a teába cukrot teszek a méz is édes mint a fene..Nem lesz a babának baja a sok "édestől" vagy nem megy át hozzá annyi?

A mádik a köhögés van,hogy úgy elkap alug bírom abbahagyni amíg felnem szakadozik lehet baja a babának?

Előre is köszi aki ír!


2023. okt. 18. 06:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen-igen az orvos mondta sajnos sok mindent nem tudok csinálni mint sok tea ,méz.Ezzel nincs is gond csak elgondolkodtam rajta,hogy a méz is édes én a teába cukrot teszek ,hogy a sok édestől nem e lesz baja a babának.Bár a mai nap csak citromot facsartam bele cukrot nem..😅

Meg tényleg a sok rázkodás szegénykém 😔 mikorcelkap a köhögés és nem bírom abbahagyni..

Hát jó lenne túl lenni rajt! Herbal swisst vettem azt is iszom.

Bármit csak valami segítsen, mert aludni sem tudok.

Kösziii Nektek!

2023. okt. 18. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!