Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek még terhes?

Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

Párommal kiszakadt a gumi pont a végén. A menstruációs naptáram szerint pont ovulációm volt aznap.

Vasárnap hajnalban megjött a menstruációm. 1 nap késéssel. Így a naptár szerint az ovulációm is elcsúszott 1 napot (bár ez nem befolyásolja szerintem)

Tehát megjött a menstruációm, elég sok volt 2 napig. 3.,4.,5., napon kevesebb. Ma reggelre pedig már csak barnázás.

Jelenthet ez terhességet még?

Menstruáció előtti napon reggel és délután is csináltam tesztet, mind a kettő negatív lett.


2023. okt. 13. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet terhesség ha volt menzeszed.

Egyébként két hónapja pont így voltunk mi is

Pont ovukor kiszakadt a gumi,és pont amikor elelvezett .

Nemnlettem terhes szerencsére.

2023. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Én eléggé féltem, ezért is csináltam 2 tesztet. De szerencsére negatív lett.
2023. okt. 13. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Jo lenne ilyenkor gondolkozni is lanyok, esemeny utanit be kene venni. Most oriasi mazlitok volt, legkozelebb lehet nem lesz.
2023. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Ha naptár szerint és gumival csináljátok na az a bitang, ha ugye pontos. És akkor nem kell se esemény utáni se aggódni
2023. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, mert szerencsés vagy. Védekeztetek meg jött, a havi bajod és ez kizárhato a terhesség
2023. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

“Kiszakadt a gumi, pont a vegen”

Vedekeztek, de nem mukodott, tehat az esemeny utani nem egy baromsag ilyenkor, akkor se, ha lepontoztok.

2023. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6 én nem pontoztalak le,sőt köszi,hogy emlékeztetsz az esemény utanira.nekem eszembe se jutott megmondom őszintén 😅

1

2023. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!