Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22+4 hetes terhes vagyok....

22+4 hetes terhes vagyok. Vannak napok mikor akkoràkat rúg a baba és vannak, mikor szinte meg sem moccan, max este?

Figyelt kérdés

Ti hogy voltatok? Én a 19.het óta érzem őt és most már durván komolyakat tud rúgni, mozogni, főleg ha front jön, de ma pl hajnalban éreztem pici mozgásokat és azóta semmi. Tegnap meg egész nap szinte éber volt még a férjem is látta, hogy mozog a hasam, mekkoràkat rúg vagy nem tudom, mit csinált 🙂. Őszintén szeretném már érezni igazából egész nap, tudom persze, sokat alszanak még ők, de megnyugtató lenne ha minden nap "szétrúgdosna".

Nektek milyen a babátok, mennyire aktív, vagy nem aktív?


2023. okt. 11. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Most kezdted el még csak érezni, a babának sok helye van még szülésig. Nem mindig érzed, az nem baj. Normális. Front van, és hideg is van. 24. Héttől kell minden nap, érezned. Első baba? Simogatsd a hasad, kávé, tea ivás, feküdj az oldaladra, cukros dolgok evése.
2023. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kivansagmusor. A kisfiam nagyon nyugis baba volt mar pocakban is, ra abszolut igaz volt az, amit az orvos mondott, hogy a magzatok 20-22 orat alszanak egy nap. Vele sokat is aggodtam, mert alig ereztem.

A kislanyom tok mas volt, o szinte vegig porgott bent, kirugta a haz oldalat rendesen.


Es erdekessegkepp mondom, hogy a kisfiam nagyon nyugis szemelyiseg azota is, a kislanyom pedig az az igazi arconporgos tipus, 1 percre alig tud megallni.

2023. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es! Igen, első baba. Oh minden nap érzem már őt nagyon erősen most már, csak vannak napok mikor aktívabb, vannak mikor nem . De most hogy megittam a második kávém, már éreztem is rúgni megint köldök tájékon 🙂. Ez engem nagyon megnyugtat ám, mert sajnos volt egy vetélésem 4 év próbálkozás után és azért szerintem érthető így, hogy az ember minden nap szeretné egész nap érezni a babát. Egyébként pocakméret alapján egy héttel idősebbnek mérte a védőnő a baba korát.
2023. okt. 11. 11:20
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es! Na akkor az én kislányom sem lesz egy nyugis baba ezek szerint. Éjjelente rendre arra ébredek, hogy valahol belémrúg 🙂. Persze nem bánom, örülök neki, mikor érzem.
2023. okt. 11. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam a 21.hetig AL g mozgott...aztan onnantól kezdve egész szulesig állandóan mocorgott.komolyan nem tudom mikor pihent.

17 hónapos már,és állandóan megy,le nem ül egy percre sem

Rengeteg az energiája.😅

Érdekességként leírom,hogy bezzeg amikor szülni mentem a fajasok alatt meg sem mozdult,mondta is a szülésznő,hogy anyuka ne ijedjen meg ha nem fog sírni a baba,hiszen vegigalussza a szülést 🤣(de végül aztán felébredt,és sírt is rendesen😊)

2023. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudod van amikor kitakaritod az egész házat van amikor csak 1 szobát :D

Ő is pihen meg még kicsike :)

Mikor jobban érzed akkor bulizik :D

2023. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös! Akkor kell hozzá energia 🙂.
2023. okt. 11. 12:24
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os! Jajj tudom ,csak olyan türelmetlen ember vagyok meg aggódós 🙂.
2023. okt. 11. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!