Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes terhes vagyok! Sajnos...

17hetes terhes vagyok! Sajnos sikerült nagyon megfáznom.Köhögéstől már kikészülök.Mit tehetnék,hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Orvosom sok teát javasolt,mézet,mivel nem fogyaszthatok valami jó kis köptetőt ami legalább gyorsan hatna!😔

Buta kérdés lesz bocsánat előre is de első baba és nagyon aggódom! Elgondolkodtam azon,hogy én a teába cukrot teszek a méz is édes mint a fene..Nem lesz a babának baja a sok "édestől" vagy nem megy át hozzá annyi?

A mádik a köhögés van,hogy úgy elkap alug bírom abbahagyni amíg felnem szakadozik lehet baja a babának?

Előre is köszi aki ír!


2023. okt. 18. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a babának nem lesz baja.

Ha felső légúti hurutod van, nagyon jó a gőzölés, az ac melegítése.

A váladék könnyebben ürül a melegtől.

2023. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Köptető hatású a kakukkfűtea, pirított cukorral.
2023. okt. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Herbal Swiss. Nekem segített.
2023. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen azt kezdtem el én is! Remélem segíteni fog!
2023. okt. 18. 08:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Én végig köhögtem a terhességet más betegség miatt (mindig köhögök), semmi baja nem lesz tőle a babának. Olyan volt, hogy ramjott egy köhögőroham és nagyon megijedt össze- vissza rúgott, más baj nem történt. Megfázásra soha nem szedtem semmit, teljesen felesleges, magadtól meggyógyulsz ugyanannyi idő alatt, mintha gyógyszert szednél.
2023. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 vagyok! Közben eszembe jutott, hogy nekem a mézes tej! segített rengeteget amikor csúnyán köhögtem!

Illetve a hagymatea. De a meleg mézes tej volt a tuti befutó, pikk-pakk rendbe jöttem tőle.

2023. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem fogyaszthatsz mézet? Ugye nem a terhességre gondolsz hogy az miatt
2023. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A swiss a reklám szerint, iható a szoptatás alatt és a terhesség alatt is. Gőzöld ki. Babának, baja nem lesz
2023. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es félreértetted a mondatot.

Az orvos javasolt neki sok teát és mézet,

mivel köptetőt nem fogyaszthat.

2023. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9! Köszi 🙈🙈🙈

Nem sokat hagyott aludni éjszaka a kisebb 😀

2023. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!