Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor nézte át a védőnő...

Mikor nézte át a védőnő nálatok a babakelengyét? 26 hetes vagyok,6 és fél hónapos, nem korai még kicsit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 16:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyszer sem nézte át!Nincs is hozzá semmi köze hogy mitek van már meg!
2010. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Eszébe se jutott átnézni! Hogy mit vettem és mit nem, semmi köze hozzá. Lehet, hogy ő valamit elmaradhatatlannak tart, de számomra hülyeség, nem fogom megvenni és nem is kötelezhet rá. Tanácsokat adhat, de nem ellenőrizheti, hogy a tanácsait maradéktalanul betartod-e...
2010. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát nálam se nézte át.
2010. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
az enyémet át akarta...másnap szépen lemondtam a védőnői szolgálatról. azóta sem köszön ha meglát a gondozóban, de nem érdekel.
2010. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
ez, hogy semmi köze azért nem így működik. a védőnő feladata, felelőssége többek között ellenőrizni, hogy megfelelő körülmények közé érkezik-e a baba. ha nem akkor pedig megtennie a megfelelő intézkedéseket.
2010. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
nálam sem nézte meg...
2010. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem nézett meg semmit.

Azt láthatja, ha megvan a kiságy, kiskád, esetleg pelenkázó. Na de a szekrénybe ne akarjon már benézni... És különben is: van valami előírás, hogy mivel kell várni egy babát?

2010. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha babonábol nem veszek meg semmit csak a születés után. Jelent a gyámügynek:-)
2010. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő körülményeket nem a babakelengye alapján kellene szerintem megállapítani.


Engem is idegesíteni, ha egy vadidgen mustrálgatná miket vettem. Mondja el szerinte mi az ami segít, mi az ami szükséges, én meg eldöntöm mit fogadok meg belőle.

2010. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nálunk nem akarta megnézni.

Én mutattam meg azt a ruhát amiben hazahoztuk, hogy "jó lesz -e"

Most nem mutattam neki semmit.

21 hónapos kisfiú anyukája és 38 hetes kismama

2010. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!